Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zablokowane drzwi - po odłączeniu akumulatora WIELKI PROBLEM POMOCY!!!


mtmpaco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Audi stoi w garażu od dwóch tygodni nie odpalane, a ja jestem za granica a pojawił się problem gdy moja dziewczyna probowala przepalic autko dzrzwi sie otworzyły z pilota - alarm dorabiany przez poprzedniego wlasciciela marki texalarm wlozyla kluczyk do stacyjki i niestety nie zostal rozpoznany zaswiecila sie zolta kontrolka z samochodzikiem. Kazalem uzyc zapasowego i tego plastikowego - nie pomoglo. Kazalem zakodowac kluczyk od nowa ale rownierz bezskutecznie. W koncu kazalem odpiac akumulator na jakis czas i to byl BŁĄD! Auto sie zatrzasneło po zamknieciu klapy mrugnęło alarmem raz i koniec. zaden kluczyk nie dziala nie otworzy zadnych drzwi wkladajac go do zamka ani robiac cokolwiek pilotem! Auto jest zablokowane i niewiadomo jak go otworzyc! Jestem bezradny w tej sytuacji bo nawet nie moge tego zobaczyc! Pomóżcie mi co zrobic zeby otworzyc samochod?

Czy przyczyną tego mogłbyć słaby akumulator? samochód stał w blaszaku na wielkich mrozach. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie masz racjie w sobote kumpel podejdzie i sprobuje bo kobiety to sie do takich rzeczy nie nadaja :/ o szybie nie ma mowy bo sa przyciemniane i drogie. W sobote zobaczymy i napisze czy to pomoglo- oby tak[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________pierwsze co przepraszam za zamieszanie kumpel podszedl i otworzyl auto kluczykiem trzeba bylo meskiej reki a nie kobiecej. sorry temat do zamkniecia. oczywiscie aku wyladowany - jakies 10v bylo tylko na wskazowce wystarczylo naladowac i wszystko dziala poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...