Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja nowa niunia avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Po udanej przygodzie z Audi A3 oczywiście TDI postanowiłem kontynuować tradycje i jako następny samochód kupiłem A4.

Jak na razie autko się sprawdza super. Jeśli chodzi o wyposażenie to "prawie jak S-line":

- el. szyby i lusterka

- el. podgrzewane fotele, pompowane

- xenony ze spryskiwaczami

- 6 x poduchy ( kurtyny )

- hak holowniczy ( doczepiany )

- ABS, ESP, SRS

- pakiet oświetleniowy

- worek na narty

- radio CONCERT + Audi High Audio

- zimowe alufelgi 16"

- lodówka w schowku

Już zdążyłem zakupić w pierwszym tygodniu oryginalne dywaniki i plastik do zamka z trójkątem:)

- nowe felgi 16" letnie (zrezygnowałem jednak z 17" na rzecz komfortu)

- chip u Rogala (w planach)

PS. Dzięki wielkie koledzy za pozytywne opinie na temat auta w wątku dotyczącym oceny przed zakupem (były same pozytywne)

7020124285_4e93ae5015_z.jpg

6874022716_1fcb5a0aa8_z.jpg

Opublikowano

ładna bardzo, ja tam widzę bixenon

Opublikowano

Super kolor i fajny wozik, dziwne masz lampy z czarnymi środkami takie jak pod bixenon a włącznik świateł normalny jak pod xenon.

Jak ją zchipujesz u Rogala to zdejmij ten znaczek (210) za manetka. :decayed:

Felgi jak będziesz zmieniał to zdecyduj się lepiej na 18", na pewno nie będziesz żałował!

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Super kolor i fajny wozik, dziwne masz lampy z czarnymi środkami takie jak pod bixenon a włącznik świateł normalny jak pod xenon.

A co ma wspólnego włącznik świateł do bixenonów ?? :gwizdanie: :decayed:

Podoba mi się kolorek auta - Panowie z klubu Ci ładnie doradza co zmienić, a czego nie ruszać i będzie ok :kox:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 14:11_________________________________________________jak na mój gust, patrząc na wielkość soczewki, to masz xenon+ w wyposażeniu :good:

Opublikowano

na mój gust, patrząc na wielkość soczewki, to masz xenon+ w wyposażeniu :good:

potocznie zwany bixenonem :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 15:10_________________________________________________

... a włącznik świateł normalny jak pod xenon...

a jaki ma być, nie spotkałem się z innym jeszcze w B6 :?: :mysli:

Opublikowano

na mój gust, patrząc na wielkość soczewki, to masz xenon+ w wyposażeniu :good:

potocznie zwany bixenonem :wink4:\

no :cool1:

kolor fajny

Opublikowano

podobała mnie się w Zakupie kontrolowanym :rolleyes:

gratuluję zakupu, niech służy

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o lampy to mam takie:

8ED - Bi-functional headlight with gas discharge lamp, for driving on the right

Mam pytanko odnośnie zapasu czy zamiast dojazdówki można wstawić zwykłe kółko czy nie ma sensu?

Czy muszę mieć klimę na Auto żeby działało mi webasto?

Czy naprawdę nie ma nikt instrukcji do B6 po polsku lub angielsku? Może ktoś udostępni do skanowania do PDF-a :) ?

PS. Nie mogę się doczekać środy i Arkadii :) To będzie 1 zlocik :)

Opublikowano

Może nie w temacie ale od zawsze wydawało mi się że jak ma się bixenon czy xenon+ to na włączniku świateł jest pozycja AUTO :blink:, bynajmniej ja tak mam, jak kogoś uraziłem to SORY.

Opublikowano

fju fju ladna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mam samo webasto - tylko klawisz menu i pokrętło.

Navi to mam AutoMapę i Tomtoma w MIO:)

Opublikowano

PS. Nie mogę się doczekać środy i Arkadii :) To będzie 1 zlocik :)

Wtorek kolego wtorek :good:

Fura fiu fiu oblukamy live :naughty:

Opublikowano

a propo zamkniecia do trojkata to jaki jest numer katalogowy :)

Opublikowano
  • Autor

He he nie wiem bo po prostu powiedziałem w ASO o co chodzi i od razu bez problemu mieli na miejscu tą część:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.