Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]


bakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Na pewno ramka będzie pomalowana. Mooooże emblemat. Ale najpierw ramka w każdym razie, potem zobaczę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezsdf.jpg

Tak by to miało wyglądać teraz. Nowe kapcie o odświeżone felgi. :mysli:

Sorry, za jakość, ale robione na szybko kalkulatorem. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniaj lampki i sadzaj ją niżej :naughty:

Najpierw doprowadzę kilka rzeczny w nim do porządku, ale pierwsze co z takich pierdół będę robił to właśnie ciemne polifty + gwint. :kox:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 19:23_________________________________________________Bo kurde mimo, że jest -40 na obie osie to dla mnie jest to za wysoko. Wprawdzie już się średnio przyjemnie jeździ, ale co tam... :evil2: :evil2: :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, takie są. Opony lekką skosują się do wewnątrz. Ale albo musiałbym mieć szersze fele, albo węższe kapcie (mam 225/40). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, takie są. Opony lekką skosują się do wewnątrz. Ale albo musiałbym mieć szersze fele, albo węższe kapcie (mam 225/40). :)

no to identyczny setup jak u mnie :)

ja myślę, a w zasadzie jestem już zdecydowany na 8,5j na przód i 9,5j na tył przy et35... nie wiem jeszcze tylko czy zdrowy rozsądek nie zwycięży ale do tego mam jeszcze kilka dni na zastanowienie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał max 9 cali i wszystkie tak samo. W końcu to dwa i pół centymetra więcej, więc dość znaczna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał max 9 cali i wszystkie tak samo. W końcu to dwa i pół centymetra więcej, więc dość znaczna różnica.

tył chcę szerszy :wink4: ale opona taka sama tak co by na jednej osi był konkretny naciąg a na drugiej też ale mniejszy :)[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________

ja teraz zakładam 9x17" :kox:

ooo i to kolejny powód by założyć szersze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył chcę szerszy :wink4: ale opona taka sama tak co by na jednej osi był konkretny naciąg a na drugiej też ale mniejszy :)[br]Dopisany:

bez sensu :gwizdanie:

ooo i to kolejny powód by założyć szersze :decayed:

ale z Ciebie napinacz :polew: wszystko musisz mieć większe szersze mocniejsze lepsze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył chcę szerszy :wink4: ale opona taka sama tak co by na jednej osi był konkretny naciąg a na drugiej też ale mniejszy :)[br]Dopisany:

bez sensu :gwizdanie:

ooo i to kolejny powód by założyć szersze :decayed:

ale z Ciebie napinacz :polew: wszystko musisz mieć większe szersze mocniejsze lepsze :)

tak jest jak się ma małego siurka :polew:

baqu fajna furka, żeby nie było, że nic nie napisałem a tylko OT zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest jak się ma małego siurka :polew:

Widziałeś? :decayed:

baqu fajna furka, żeby nie było, że nic nie napisałem a tylko OT zrobiłem

noooo... dzięęęki :cwaniak1: Czyli mówisz, że Ci się mocno podoba? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu bez sensu? :cool1: bo Ty masz inaczej? :mysli:

ale z Ciebie napinacz :polew: wszystko musisz mieć większe szersze mocniejsze lepsze :)

a czy to że próbuję stworzyc coś unikalnego definiowane jest słowem napinacz? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu bez sensu? :cool1: bo Ty masz inaczej? :mysli:

ale z Ciebie napinacz :polew: wszystko musisz mieć większe szersze mocniejsze lepsze :)

a czy to że próbuję stworzyc coś unikalnego definiowane jest słowem napinacz? :cool1:

Dla mnie może nie bez sensu, ale szerszy tył bardziej pasuje mi do aut RWD. :yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...