Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]


bakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nagrałem krótki filmik z nową RUŁOM :kox: Niestety jest słabej jakości i trzeba puścić na volume 100% i się wsłuchiwać :disgust: ,ale słychać conieco... :naughty:

http://vimeo.com/10530952

az dzwine że ci w międzyczasie nikt tej kamerki nie jebnoł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam :) Najważniejsze żeby nagrać filmik i wrzucić na forum... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne :naughty:

skąd ja znam w ten sposób robione filmiki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie dodałem dwa zdjęcia ukazujące dzisiejszą, małą modyfikację. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak miałem maźnięty przedliftowy, to mnie wszyscy zgadali, czarna ramka by do tego stykła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem pomalować od razu ramkę, ale byłem ciekaw efektu. I bardzo mi to odpowiada. :) Jak się znudzi to całkiem możliwe, że i ramka pójdzie w ten sam kolor. Zawsze można zmienić. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem pomalować od razu ramkę, ale byłem ciekaw efektu. I bardzo mi to odpowiada. :) Jak się znudzi to całkiem możliwe, że i ramka pójdzie w ten sam kolor. Zawsze można zmienić. :wink4:

w sumie fakt :wink4:, u mnie też było to stadium przejsciowym, później był cały w czerni, a teraz jest RS z czarną ramką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem na pierwszej stronie w miarę udane zdjęcie z grillem w nowym kolorze zamiast dwóch ostatnich robionych kalkulatorem. :decayed::good:

Kurde, na ładnych kilkadziesiąt zdjęć wyszło tylko to... Ja to nie mam ręki do tego. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baq szczeże to lepiej by wyglądał cały czarny :naughty: albo tylko czarna ramka, ale jak mówisz znudzi się to się pomaluje i to się chwali :good: tak trzymać

Też doszedłem do takiego wniosku, ale na razie zostawię tak jak jest. Zajmę się tym w przyszłości. :good::wink4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 17:03_________________________________________________Temat można zamknąć. ;(

A, kurde, kilka dni temu założyłem nowe zawieszenie FK 60/40... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego sprzedałeś auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam do końca nie wiem. Trafił się na nie klient więc oddałem... :chytry: Chyba mi się odrobinę znudziło (i tak to auto miałem najdłużej ze wszystkich dotychczas, bo nigdy wcześniej nie miałem dłużej jak pół roku :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ją zrobiłeś, będzie okazja to kupię taki sam grill bo superowo u Ciebie leży :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...