Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]


bakuś

Rekomendowane odpowiedzi

mody na duży plusik :good: Avancik też niczego sobie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego masz mieszane uczucia po założeniu Forge 007??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego masz mieszane uczucia po założeniu Forge 007??

Bo słabiej słychać turbo podczas odpuszczania gazu, a mi się to strasznie podoba... :wink4:

Teraz bardziej słychać sapanie zaworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo słabiej słychać turbo podczas odpuszczania gazu, a mi się to strasznie podoba... :wink4:

Teraz bardziej słychać sapanie zaworu.

taki dzwiek miałbys przy normalanym stożku ITG + Tip :wink4:

tez chciałem zakladać forge-a ale poziek mi odradził przy seryjnej turbawce , powiem ci ze zmieniłem jakies 2 tygodnie temu DV na nówke i dzwięk przy odpuszczaniu troszke sie skrócił , nie trwa tak długo jak przy starej , nie wiem czym to jest spowodowane. terasz jest tylko jedno góra dwa psyknięcia wcześniej dawało jak na twoim filmiku :naughty: :gwizdanie:

pierwsza sprawa : na fotce z pierwszej strony z założonym fmicem nie masz kratek w zderzaku , tak zostanie czy zakładasz je z powrotem??? bo jesli zakładasz to za chója nie beda pasowały do grilla RS4. w związku z tym wnioskuje żebys mi go sprezentował za krowe finki , ja nie mam zadnych kratek wiec nie bedzie miał sie z czym gryźć :kox:

druga sprawa : za ile wyrzeźbiłbys baranka pod K04 ???? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki dzwiek miałbys przy normalanym stożku ITG + Tip :wink4:

tez chciałem zakladać forge-a ale poziek mi odradził przy seryjnej turbawce , powiem ci ze zmieniłem jakies 2 tygodnie temu DV na nówke i dzwięk przy odpuszczaniu troszke sie skrócił , nie trwa tak długo jak przy starej , nie wiem czym to jest spowodowane. terasz jest tylko jedno góra dwa psyknięcia wcześniej dawało jak na twoim filmiku :naughty: :gwizdanie:

pierwsza sprawa : na fotce z pierwszej strony z założonym fmicem nie masz kratek w zderzaku , tak zostanie czy zakładasz je z powrotem??? bo jesli zakładasz to za chója nie beda pasowały do grilla RS4. w związku z tym wnioskuje żebys mi go sprezentował za krowe finki , ja nie mam zadnych kratek wiec nie bedzie miał sie z czym gryźć :kox:

druga sprawa : za ile wyrzeźbiłbys baranka pod K04 ???? :gwizdanie:

Mam stożek i tipa założone. I dźwięk, który jest na filmiku (ten, który mi się podoba hehe :wink4:) wydobywał się właśnie po założeniu tipa ze stożkiem. Dopiero jak dołożyłem do tego forge to zaczęło inaczej działać.

Dlaczego odradzał przy serii?

hehe, nie zakładam kratek i nie oddaję grilla! :tongue4: zapomnij, za długo na niego polowałem :naughty:

z takimi pytaniami na pw. :wink4: szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak się ceny kształtują. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stożek i tipa założone. I dźwięk, który jest na filmiku (ten, który mi się podoba hehe :wink4:) wydobywał się właśnie po założeniu tipa ze stożkiem. Dopiero jak dołożyłem do tego forge to zaczęło inaczej działać.

to wrzuc filmik jak to teraz sapie

Dlaczego odradzał przy serii?

nie wiem , powiedział ze jak seryjna dmuchawa to ori DV , jak K04 to Forge , nie uzasadnil , ja akurat w tym temacie mam do niego pełne zaufanie i sie nie dopytuje :wink4:

hehe, nie zakładam kratek i nie oddaję grilla!

to z dópy bedzie to wygladac , juz lepiej wybebesz jak ja ma , bo te pionowe słupki od mocowania kratek tak srednio wyglądają :thumbdown: bynajmniej dla mnie :wink4:

z takimi pytaniami na pw.

nie nalegam abyś odpowiadał przy całym gremium :decayed:

dowiedz sie i daj cynk na PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę, tylko nie wiem czy w ogóle będzie coś słychać, bo teraz jest wyraźnie ciszej. :confused4:

Mi się tak podoba. Jak będzie ładna pogoda to zrobię zdjęcia i też wrzucę jak to wygląda u mnie. :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 20:56_________________________________________________No i wczoraj doszedłem do tego co było grane z tymi zaworami. Fajny dźwięk z ori DV wydobywał się, bo zawór był niesprawny (tj zablokowany w pozycji zamkniętej) przez co ten tydzień, który przejeździłem, turbo dostało gruuuuuuuuuuuubo po d*pie... :wallbash: ;( Stąd cichsza praca na Forge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak sie nie otwierał to ci hamowało turbine :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak sie nie otwierał to ci hamowało turbine :thumbdown:

No, dokładnie. A ja głupi się cieszyłem, że fajny dźwięk się wydobywa spod maski... :blink::kwasny::wallbash:

K04 nie chcesz? :naughty:

A co, masz? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej wiadomości na pierwszej stornie dodałem nowe zdjęcia jak autko wygląda po założeniu FMIC i z pochlastanym zderzakiem. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, masz? :chytry:

powiedzmy że tak :decayed:

ciekawe czy TO ODPOWIEDNIE k04...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy TO ODPOWIEDNIE k04...

3 sztuki do wyboru do a4 1.8t :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy TO ODPOWIEDNIE k04...

3 sztuki do wyboru do a4 1.8t :cwaniak1:

1.8T jest w A4 jak i A3 więc dokładny numer turbiny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T jest w A4 jak i A3 więc dokładny numer turbiny :gwizdanie:

a co napisałem? :cool1:

ojj Pucek jak Ty się lubisz ze mną kłócić :naughty:

masz tu foto :wink4:

d7263d0e24bc2fc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie kłócę :gwizdanie:

jestem po prostu dociekliwy :)

numery z tej blaszki, bo tak na wygląd to nie łatwo poznać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie kłócę :gwizdanie:

jestem po prostu dociekliwy :)

numery z tej blaszki, bo tak na wygląd to nie łatwo poznać :wink4:

specem od benzyny nie jestem ale ja na oko widzę że to k04-15 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...