Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam problem z moim drugim laptopem a mianowicie często rozłącza się i cały czas pisze pobieranie adres sieciowego,po czym pochodzi chwilkę i znowu niby pobiera adres sieciowy a drugi chodzi bez problemu w tej samej sieci,wie ktoś co może być przyczyna?

Opublikowano

Jaki system, jaki SP, jaki router, jaka karta WiFi, jaki standard WiFi?

Opublikowano

sedi wpisz na sztywno adresy

Opublikowano

adresy to mały promil. przyczyn moze byc cale mnostwo...

Opublikowano
  • Autor

Jaki system, jaki SP, jaki router, jaka karta WiFi, jaki standard WiFi?

win XP,Edimax,standard B+G

Opublikowano

Cyrki lubią sie dziać z SP3 w XP i wifi. zainstaluj najnowsze stery do karty ze strony producenta. przyczyna moze byc tez kanał nadawania (moze klocic sie z kanałem sasiada) i wystepuja trzaski.

Opublikowano
  • Autor

qrcze ale drugi lapek chodzi ok

Opublikowano

zmień stery na poczatek w tym lapku

Opublikowano

u mnie na edimaxie są "jaja" z netem po kablu na win 7 :wallbash: no tragedia pojawia się dodatkowe połączenie i nie mam już netu, żadne forum typu dobreprogramy czy podobne nie umieją tego ogarnąć ;(

producent rutera wypiął się tłumacząc że jest napisane że dla win xp i vista

Opublikowano

he he miałem to samo identycznie jak podłączał się drugi komp

niestety edimax poszedł do kosza... :polew:

teraz jest dlink i jest ok

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

he he miałem to samo identycznie jak podłączał się drugi komp

niestety edimax poszedł do kosza... :polew:

teraz jest dlink i jest ok

mówisz ze po wymianie routera wszystko wróciło do normy?

A jak sytuacja wyglądała jak ten komp który działał ok był wyłączony to tamten też rozłączał dalej czy tylko jak dwa były włączone?

Opublikowano

tylko jak chodziły dwa jednocześnie,

lub jak odpaliłem np. jednego lapka i wi fi na komórce to też się cięło lub zawieszało

wymieniłem soft nie pomogło,

zaniosłem do sklepu - powiedzieli jak zwykle że sprzęt sprawny testowany 3 dni

po powrocie i podłączeniu znowu to samo,

następnym krokiem był rzut do kosza i po kłopocie

Opublikowano
  • Autor

powiem Ci że mój też jest blisko wyrzutu bo już mnie trafia z nim :wallbash:

a jaki polecasz w zastępstwo?

Opublikowano

d-link DSL-2640L takiego mam teraz, i nie mam z nim żadnego problemu, ale to już starszy model na pewno są już nowsze,

nie wiem wszyscy zachwalają jeszcze linksysy, ale u mnie one też jakoś wyśmienicie nie chodziły.

przez 2 lata miałem bezprzewodową sieć na osiedlu domków 1 rodzinnych około 15 userów, i powiem że nie było żadnej rewelacji na nich mimo że niby Cisco, ale problem był drugi że większość userów miała karty na PCI w kompach właśnie d-linka, i jak wstawiłem router d-linka to dopiero zaczęło to dobrze działać.

jakoś wieżę ostatnio tylko tej marce, ale to moje tylko odczucie bo nie muszę co drugi dzien wchodzić na strych żeby coś resetować

Opublikowano

tylko jak chodziły dwa jednocześnie,

lub jak odpaliłem np. jednego lapka i wi fi na komórce to też się cięło lub zawieszało

wymieniłem soft nie pomogło,

zaniosłem do sklepu - powiedzieli jak zwykle że sprzęt sprawny testowany 3 dni

po powrocie i podłączeniu znowu to samo,

następnym krokiem był rzut do kosza i po kłopocie

Kolego może Twoje łącze to 512 kb/s i stąd takie cięcia ? Jeśli masz standard B+G polecam zmienić na N ponieważ sąsiad który ma N może Cię zakłócać :confused4: :confused4:

Opublikowano

a czy nie masz przypadkiem w notku włączonego oszczędzania energii przez kartę? wówczas ona będzie Cię rozłączać, poza tym czy to się dzieje przy pracy na baterii czy na kablu?

Opublikowano

.. sam kupiłeś ten router.. czy jest on od jakiegoś dostawcy sieci np.kablowej ? .. może być zablokowany.. .. wejdź w ustawienia rutera.. dla Edimaxa powinno być 192.168.2.1 w oknie przeglądarki.. tu masz więcej http://www.cyberbajt.pl/cyber.php?get=wiedza_ip,,4 .. spróbuj go zresetować (po resecie wyłącz z sieci na 10 sek.)

Opublikowano

kolego smołkers

mam neta 512kb, mam nowy router w standardzie b+g D-link i jakoś teraz mnie nikt nie zakłóca, a wcześniej niby tak?

Po drugie jak mogę zmienić standard na N jak laptop tego nie obsługuje

po trzecie nie było takiej możliwości żeby było jak mówisz

Opublikowano

Ale kolego problem powolnego neta sam już rozwiązałeś ... 512kb/s + WI-FI = zamuł :hi:

A co do tego co mówiłem : Co z tego że lapek nie obsługuje N ?

Jeśli router nadaje w standardzie N to sąsiad który ma G prędzej zobaczy Twoją sieć niż swoją :kox: :kox: o to mnie chodzi :chytry:

Opublikowano

Sedi, sprawdz oszczedzaanie energii to po 1.

po 2. podmien router i zobacz czy problem bedzie sie pojawial

jesli tak to zaraz po wymianie sterow na najnowsze

sprawdz czy innej sieci, u kolegi czy w galerii tez Cie tak rozlacza, jesli tak to trzeba bedzie podmienic karte wifi w lapku

POwodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.