Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
a pomyśleć że kiedyś nie były takie ładne:decayed:

http://img545.imageshack.us/img545/5314/dscn0033lowres.jpg

Ten wzór nie ważne w jakim kolorze jest to i tak wygląda za***iście:kox: 2cm niżej już na sprężynach nie da się zejść a gwint drogi:kwasny: Wole skórzane kubły zakupić:naughty:

medzikos et oczywiście 35:wink:

Opublikowano

ja juz dzisiaj zrobiłem Et30:naughty: jest kozak. ale brakuje gleby z 1,5 cm jeszcze

Opublikowano
  • Autor
ja juz dzisiaj zrobiłem Et30:naughty: jest kozak. ale brakuje gleby z 1,5 cm jeszcze

Tylko że masz węższą felgę nie tak?:naughty: Bo u mnie przód już troche wystaje:decayed:

Opublikowano
  • Autor
no plany fajne..mysle że fajnie sie to zgra...jak bedziesz miał okazje pstryknij coś żeby było widać koła na tle całego auta:wink:

747a8cac08d137f1med.jpg

5900514cd2fe242amed.jpg

Opublikowano

Meee Meee:decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Meee Meee:decayed::decayed:

:ssij::decayed:

Opublikowano

To ile cali masz ta fele?

chyba 8,5 ja mam 8

Opublikowano
no plany fajne..mysle że fajnie sie to zgra...jak bedziesz miał okazje pstryknij coś żeby było widać koła na tle całego auta:wink:

http://images40.fotosik.pl/1489/747a8cac08d137f1med.jpg

http://images41.fotosik.pl/1442/5900514cd2fe242amed.jpg

no powiem ci że bomba....jak jeszcze dołożysz te co niektóre graty w bieli to bedzie idealnie

Opublikowano
  • Autor
To ile cali masz ta fele?

19X9:naughty: Tylko kapeć troche wąski bo 235/35 ale szersza by tarła:wink:

Opublikowano

19X9:naughty: Tylko kapeć troche wąski bo 235/35 ale szersza by tarła:wink:

wąski?:facepalm: jakby zostały u mnie to miałem ładować 225 albo 215:decayed:

fajnie się prezentuje, ale mam pomysł na następny mod: APARAT:decayed:

Opublikowano
  • Autor

19X9:naughty: Tylko kapeć troche wąski bo 235/35 ale szersza by tarła:wink:

wąski?:facepalm: jakby zostały u mnie to miałem ładować 225 albo 215:decayed:

fajnie się prezentuje, ale mam pomysł na następny mod: APARAT:decayed:

Wulkanizator powiedział że dawno się tak nie spocił ze stresu przy zakładaniu gum:decayed: A aparat leży w domu tylko naładować trzeba :bag:

Opublikowano

Wandej ale wujowe koło :polew: :polew: :polew:

lusterka w biel pójda?

Opublikowano
  • Autor
Wandej ale wujowe koło :polew: :polew: :polew:

lusterka w biel pójda?

Ta ale dopiero pod koniec miesiąca auto zaprowadzam do lakiernika:wink:

Opublikowano

Wandej ale one są białe czy wpadajace w taki kremik troszke??

Opublikowano
  • Autor
Wandej ale one są białe czy wpadajace w taki kremik troszke??

Białe białe, ale tylko do 100km po umyciu:decayed:

Opublikowano
Wandej ale one są białe czy wpadajace w taki kremik troszke??

Białe białe, ale tylko do 100km po umyciu:decayed:

dlatego wlasnie nie chcialem takich calkiem bialych bo wiedzialem co bedzie ja mam taka kosc słoniowa :decayed:

Opublikowano

A ja mam MClaren Silver:decayed:

Opublikowano

ok to juz sie :dziura::embarrassed:

:wink:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor
A ja mam MClaren Silver:decayed:

Ty masz 18` :bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.