Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto zakupione po sprzedaży 80 B4, myślałem że mi wystarczy, ale jednak za bardzo się do komfortu COOO przyzwyczaiłem i będę chciał gdzieś w okolicach wakacji kupić właśnie albo znów B4, albo jakieś B5 1.6/1.8. A teraz kilka słów o samochodzie, Golf pochodzi z 1989 roku jest to wersja specjalna Travelling niestety kiepsko wyposażona, silnik 1.3 (55 KM) HK generalnie słaby ale jak na to nadwozie to jeszcze daje rade, a oto wyposażenie:

- Przeciwmgłowe

- Podg.tylna szyba

- Składana tylna kanapa

- Radio CD/MP3

- Radio CB

Samochód był kupiony za symboliczne 1 500 PLN i generalnie jeszcze mnie nie zawiódł więc zły nie jest.

• Wstyd tak pokazywać auto, ale taka aura akurat nic nie poradzę: 1.02.2010r.

20237539.th.jpg 84900715.th.jpg 82490993.th.jpg 71767364.th.jpg 81891921.th.jpg

Opublikowano

jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?

Opublikowano

to się nazywa zabytek :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?

A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. :thumbdown:

Opublikowano

jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?

A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. :thumbdown:

lej mu mniej, to mniej spali :decayed:

wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej

pozdr

Opublikowano
  • Autor

jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?

A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. :thumbdown:

lej mu mniej, to mniej spali :decayed:

wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej

pozdr

Ja myślę już raczej o A4 B5, te początku produkcji już są po Bogobojnych cenach.

Opublikowano

jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?

A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. :thumbdown:

lej mu mniej, to mniej spali :decayed:

wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej

pozdr

Ja myślę już raczej o A4 B5, te początku produkcji już są po Bogobojnych cenach.

80tka taniej cię wyjdzie w eksploatacji, np niezniszczalne zawieszenie, łatwiej doprowadzić do idealnego stanu, ale ciężko teraz znaleźć 80tke godną uwagi

Opublikowano
  • Autor

No poziom użytkowania pojazdu spada wraz z jego ceną, 80 B4 zaczynają już chodzić od 5 tyś więc nie będzie już łatwo dobrej sztuki kupić, chyba że z zachodu co przy aucie z tego rocznika się nie kalkuluje raczej. W sumie to do końca nie mam sprecyzowanych planów nowego auta, Audi mi się dobrze jeździło, ale po za nim biorę też pod uwagę inne marki więc wszystko zależy od tego co uda się znaleźć w rozsądnym stanie technicznym.

Opublikowano

mialem takiego samego tylko z 91 skrzynia pięcio biegowa spalanie z 8,5 litra :sick3::decayed: 55koni a darł lepiej niz audi sprzedany za 1000 zl bez 2 biegu :>

Opublikowano

W takiej furze wieku 12-13 lat uczyłem się jeździć na poważnie :decayed:

No i zgarnij śnieg z dachu bo zwiększa opór powietrza :>

Opublikowano

nie taki klasyk, bo ma juz cala boczna szybe( w sensie nie dzielona, cala sie otwiera) ja w wakacje zajezdzilem po lasach i polach golfa dwojeczke 1,6d z 86r, dopiero po tygodniu masakry padl. swietny czolg :good:

Opublikowano

Wow ale fajny Gofer :decayed: też mam takiego - rocznik 87 1.8 benzyna w aftomacie - auto nie do zajebania hehe

Opublikowano

Miałem takiego rocznik 86', 1,3 4biegi nie miał nawet zapalniczki. Niezawodny i praktyczny pojazd. Kupiłem go od pierwszego właściciela w DE rocznik1926 z przebiegiem 116tyś wszystkie szyby ori, a lakier igielina :kox:

Przyleciałem do domu na oryginalnych oponach chwilami ponad 160Km/h

Założyłem do niego alufele 13/205, hak i przyczepę na której było czasami 1,5tony.

Po roku sprzedałem z przebiegiem 165tyś.

Szkoda było, bo to prawdziwy PANCERWAGEN nigdy nawet nie pomyślałem,że coś się w nim może popsuć :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.