Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI


Rekomendowane odpowiedzi

na podanym adresie chomika jest też menu do rns-d czy łatwo to się wgrywa? przepraszam za OT. Płytkę z mapą jakoś udaje mi się nagrać i odpalić ale z menu nigdy jeszcze nic nie robiłem. Czy jest sens zmiany menu na PL? Czy da się łatwo wrócić potem do EN menu bo już nauczyłem się obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos probowal moze tego spolszczenia?

ostatnio znalazlem je przez przypadek w necie ale siadla mi nagrywarka i nie mam jak sprawdzic :wallbash:

http://www.sendspace.pl/file/70addc493b4fcbe65089a0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to ściągnąłem ale z innego źródła. Jest to angielski soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w polskim sofcie odblokujesz sds sdshackiem to bedziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki soft:

OnXPS.jpg

czy muszę coś zmieniać z kanałami czy wystarczy wypalić płytkę i samo się zaktualizuje ?

Jeszcze jedno pytanie dotyczące SDS. Jak czy będę zmuszony odblokować a jeśli tak to jak to zrobić tym sdshackiem ?

Proszę o wyrozumiałość, bo się kompletnie na tym nie znam. Dysponuję VagCanProfessional bez lini K, ale nie wiem jak go użyć do ewentualnej zmiany tego kanału 097 na kanał 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączysz się z radiem (adres 56) lub nawigacją (37), wchodzisz w adaptację, wybierasz kanał 97 wpisujesz wartość 1 i zapamiętujesz. Wkładasz starszy soft i powinna za chwilkę ruszyć aktualizacja.

Uważajcie co ściągacie z sieci, ja dzisiaj już "poprawiałem" RNSa po tym sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wgraniu i niestety niby radio, cd, tel jest oki ale na NAVI krzaki w jakimś dziwnym języku i dodatkowo napisy się nakładają na siebie.

Całe szczęście, że mój rns-e pokazuje wer. 0999 czyli obsługuje czterocyfrowe wersje softu.

Teraz proszę o poradę, który plik w starym sofcie, który znajduje się na płycie z mamami mam wyedytować i wpisać wartość 1000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział ale mój znajomy mechanior ma coś takiego:

http://www.allegro.pl/item916834183_najlepszy_vag_5053_can_live_data_adapt_j_polski.html

czy tym czymś da się zmienić po kanałach w navi aby wgrać starszy soft?

pz,

Okon

[mod]Jest juz temat o vagach.. :gwizdanie:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokladnie :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:52_________________________________________________Zamykam temat bo zaczyna sie robic wszystko o wszystkim. Jak ktos bedzie chcial cos dodac, pisac PW do mnie i otworze.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...