Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na podanym adresie chomika jest też menu do rns-d czy łatwo to się wgrywa? przepraszam za OT. Płytkę z mapą jakoś udaje mi się nagrać i odpalić ale z menu nigdy jeszcze nic nie robiłem. Czy jest sens zmiany menu na PL? Czy da się łatwo wrócić potem do EN menu bo już nauczyłem się obsługi.

Opublikowano

Poczytaj wyzej.. :gwizdanie:

Opublikowano

a czy ktos probowal moze tego spolszczenia?

ostatnio znalazlem je przez przypadek w necie ale siadla mi nagrywarka i nie mam jak sprawdzic :wallbash:

http://www.sendspace.pl/file/70addc493b4fcbe65089a0d

Opublikowano

ja to ściągnąłem ale z innego źródła. Jest to angielski soft

Opublikowano

Pytanie jeszcze jedno mam, czy jak nawet wgram polski soft to czy nie stracę obsługi SDS?

pz,

Okon

Opublikowano

jak w polskim sofcie odblokujesz sds sdshackiem to bedziesz miał.

Opublikowano

Mam taki soft:

OnXPS.jpg

czy muszę coś zmieniać z kanałami czy wystarczy wypalić płytkę i samo się zaktualizuje ?

Jeszcze jedno pytanie dotyczące SDS. Jak czy będę zmuszony odblokować a jeśli tak to jak to zrobić tym sdshackiem ?

Proszę o wyrozumiałość, bo się kompletnie na tym nie znam. Dysponuję VagCanProfessional bez lini K, ale nie wiem jak go użyć do ewentualnej zmiany tego kanału 097 na kanał 1.

Opublikowano

Łączysz się z radiem (adres 56) lub nawigacją (37), wchodzisz w adaptację, wybierasz kanał 97 wpisujesz wartość 1 i zapamiętujesz. Wkładasz starszy soft i powinna za chwilkę ruszyć aktualizacja.

Uważajcie co ściągacie z sieci, ja dzisiaj już "poprawiałem" RNSa po tym sofcie.

Opublikowano

Jestem po wgraniu i niestety niby radio, cd, tel jest oki ale na NAVI krzaki w jakimś dziwnym języku i dodatkowo napisy się nakładają na siebie.

Całe szczęście, że mój rns-e pokazuje wer. 0999 czyli obsługuje czterocyfrowe wersje softu.

Teraz proszę o poradę, który plik w starym sofcie, który znajduje się na płycie z mamami mam wyedytować i wpisać wartość 1000 ?

Opublikowano

Zmiana na 1000 nic nie daje. :wink4:

Opublikowano

Czyli rozumiem, że pozostaje tylko VAG :confused4:

Opublikowano

Tak, dokladnie :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:52_________________________________________________Zamykam temat bo zaczyna sie robic wszystko o wszystkim. Jak ktos bedzie chcial cos dodac, pisac PW do mnie i otworze.. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.