Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] G12 - płyn do chłodnic


ookon

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam pytanie odnoscie płynu do chłodnic:wyczytałem w ksiazce"sam naprawiam"ze powinienem wlac płyn "g12"na allegro jest tylko g12 plus.czy mogę zalać układ tym g12 plus czy tylko g12?jaka jest różnica w tych płynach?pozdrawiam

dopisane trochę do tematu, uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam pytanie odnoscie płynu do chłodnic:wyczytałem w ksiazce"sam naprawiam"ze powinienem wlac płyn "g12"na allegro jest tylko g12 plus.czy mogę zalać układ tym g12 plus czy tylko g12?jaka jest różnica w tych płynach?pozdrawiam

Ja bym od oszustów na allegro nie kupował tylko w ASO Skoda VW Audi, na allegro wleją ci szajs w rzekomo oryginlne opakownie Warto dla paru złotych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z całym szacunkiem, ale 20 zł za litr płynu, to jakąś przesada. Mamy w Polsce płyn, zreszta polecany przez dobrych mechaników płyn o nazwie Glixol - 35 C-producent Organika ( kolor niebieski). Cena za 5 litrów 29 zł i jak najbardziej nadaje się do układu AUDI. Sam go stosuje i żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym szanującym się sklepie motoryzacyjnym kupisz G12. Jeden litr ok. 20 PLN. Oryginalny produkt ze znaczkem skody, VW itp.

czyli na to samo wychodzi. ja dalem 30 za 1,5 litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z całym szacunkiem, ale 20 zł za litr płynu, to jakąś przesada. Mamy w Polsce płyn, zreszta polecany przez dobrych mechaników płyn o nazwie Glixol - 35 C-producent Organika ( kolor niebieski). Cena za 5 litrów 29 zł i jak najbardziej nadaje się do układu AUDI. Sam go stosuje i żadnych problemów.

G12 to koncentrat, po rozcieńczeniu daje taką samą cene jak ten Twój niebieski,a skoro ori można mieć za taką samą cenę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z całym szacunkiem, ale 20 zł za litr płynu, to jakąś przesada. Mamy w Polsce płyn, zreszta polecany przez dobrych mechaników płyn o nazwie Glixol - 35 C-producent Organika ( kolor niebieski). Cena za 5 litrów 29 zł i jak najbardziej nadaje się do układu AUDI. Sam go stosuje i żadnych problemów.

G12 to koncentrat, po rozcieńczeniu daje taką samą cene jak ten Twój niebieski,a skoro ori można mieć za taką samą cenę....

no dokładnie ;)

a Norbi_ego to złapiesz chyba jak się zatrzyma na parkingu .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odwiezyc temat. Jak to jest w ztymi plynami - w sam naprawiam wlasnie widze ze w moim przypadku (95r.) stosowany byl G11.

Jaki teraz powinienem zastosowac bo w ASO pojawil sie chyba kolejny tym razem z dwoma plusami...

Mamy wiec G12, G12+ i G12++ (czy wszystkie sa dostepne w ASO czy tylko ten ++)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak kupowałem to był tylko ++ i z tego co pamiętam to jest on mieszalny z pozostałymi, ale tu jeszcze proponowałbym się upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do VI 1996 był stosowany zielony G11. Od 96 był stosowany czerwony G12. Nie wolno go mieszać z G11. Od mniej wiecej 2000 był stosowany liliowy :tongue4: G12+ mieszalny zarówno z G11 jaki i G12. A G12++ to ulepszony G12+ - też mieszalny z pozostałymi. Czyli teoretycznie możesz lać G12++ do B5 od pocztaku prod. Aha i jeszcze jedno - G12 jest zawsze wymieszany, a G12+ i ++ to zawsze koncentraty. polecam płyn ze Skody - jest tańszy - a jest to to amo. Można zalać też G12+ SWAGa lub Febi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...