Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALL B5] Lusterko wsteczne samościemniające fotochrom


teeree

Rekomendowane odpowiedzi

..... a w lusterkach zewnętrznych przypadkiem nie ma czujnika? bo w wewnętrznym następne piny są od czujnika deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też się nad tym zastanawiam, ale nie zlokalizowałem nic innego oprócz tych fototranzystorów w lusterku wewnętrznym :mysli:

stąd wniosek że boczne ściemniane są sygnałem z wewnętrznego[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________poza tym schemat który wkleiłeś jest chyba z B6, bo z tego co wiem to B5 nie miało sensora deszczu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kupiłem lusterko samo sciemniajace ale na szczęście z kompletna wiazka dachu, jak znajdę wieczorem trochę czasu to zrobię rozpiske kabli w wiazce i wrzuce schematy które do tej pory znalazłem [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 06:22_________________________________________________Wtyczka lusterka

1. czarno niebieski

2. brązowy

3. niebiesko czerwony

4. fioletowo biały

5. fioletowy

6. czerwono zielony

Wtyczka główna idaca do skrzynki małe piny

1. fioletowo biały

2. brązowo biały

3. brak

4. niebiesko szary

5. czarno niebieski

6. fioletowy

7. niebiesko czerwony

8. brak

9. zielono żółty

10. brak

11. czarny

12. brak

13. brak

14. brak

15. brak

Duze piny

6 - czerwono żółty gruby

Oświetlenie przednich foteli

1. czerwono zielony

2. niebiesko szary

3. czerwno zółty

4. zielono żółty

5. brązowo biały

6. brązowy

7. czarny

8. szaro zielony

9. czerwono biały

10. brązowo fioletowy

11. brązowo czerwony

12. brązowo niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do dzialania fotochromu wystarcza dwa kabelki pin1 i pin2.Pin1 to + a Pin2 to -

Mase mozecie zlapac w lampce w posufitce ale plusik polecam pociagnac z wlacznika swiatel lub bezpiecznika w ktorym jest napiecie po stacyjce.W lampce podsufitki idzie za maly prad zeby lusterko smigalo. :hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 21:51_________________________________________________

no właśnie też się nad tym zastanawiam, ale nie zlokalizowałem nic innego oprócz tych fototranzystorów w lusterku wewnętrznym :mysli:

stąd wniosek że boczne ściemniane są sygnałem z wewnętrznego[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________poza tym schemat który wkleiłeś jest chyba z B6, bo z tego co wiem to B5 nie miało sensora deszczu :mysli:

W b6 nie bylo opcji czujnika deszczu dopiero w b7 :przebiegly: lusterka boczne sciemniaja sie razem z wewnetrzym lustrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo że dziś środa odgrzewam kotleta czy ktoś wie do których pinów podpiąć zewnętrzne fotochromy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...