Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bura sukA / wiejski mod str3


Hosse88

Rekomendowane odpowiedzi

nie chyba kupił w jakims sklepie z lakierami samochodowymi.

ale na zdjeciu to jeszczejakoś wygląda gorzej w realu :>[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________widać w miare :>

4 razy malowane według mnie raz gora dwa razy by wystarczyło

ale tak chciał wazne ze jemu sie podoba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chyba kupił w jakims sklepie z lakierami samochodowymi.

ale na zdjeciu to jeszczejakoś wygląda gorzej w realu :>[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________widać w miare :>

4 razy malowane według mnie raz gora dwa razy by wystarczyło

ale tak chciał wazne ze jemu sie podoba :>

a polerowane było czy tak tylko zasprejowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko zasprejowane ale przez lakiernika

ja myślałem zrobić to tak jak u Glinka, zamalowane a potem polerka papierkiem :wink4:, poćwiczę na przedliftowej lampie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy w rl tez zle nie wyglada :decayed: do tego autka pasuje, teraz jeszcze przod lampki polift i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty panie gienek nie cwaniakuj tylko swoje auto pokaz :naughty: i nie piernicz ze sie nie swieca lampy po malowaniu bo jak sa czyste to poki co sie blyszcza jak psu dzwonki :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty panie gienek nie cwaniakuj tylko swoje auto pokaz :naughty: i nie piernicz ze sie nie swieca lampy po malowaniu bo jak sa czyste to poki co sie blyszcza jak psu dzwonki :decayed::wink4:

Moje zdanie znasz... dla mnie za ciemne w realu. Swieca OK. Nie wiem tylko jak odblask bo sie nie przyjrzalem... wiosna u Was przyszla ze letnie kola juz na aucie :D??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja powiedziałem ze sie nie swiecą??

Sorki misiu w pospiechu czytalem i cos mi sie pokickalo, ale swojej bejbi tez bys juz mogl zrobic profil na stronie i jak chcesz lampy dymic to jedz do witka bo moze na dwa razy tego sprayu zostalo.

KANAL Wiosny nie ma ale i tak jest za***iście :D gumy zmienilem w sobote bo razily mnie w oczy juz te sliczne i mega wielkie alukolpaki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...