Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wyswietlacz na desce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie mam Audi a4 1.9TDI 90KM z 1999r z maja. i mam pytanie czy jest jakas mozliwosc ustawienia na desce rozdzielczej zeby wyswietlalo mi jakie mam spalanie na 100km ? bo caly czas pokazuje mi temperature na zewnatrz. Nie wiem czy auto posiada taka opcje czy nie, wiec pytam. Szukalem w ksiazce cos na ten temat ale ze ksiazka jest po niemiecka a ja nieumiem wogole niemieckiego wiec dalem sobie spokoj i wolelem was spytac bo chyba predzej od was dostane odpowiedz niz sam ja znajde.

W ksiazce na obrazkach byly pokazane dwa typy wysietlacz miedzy predkosciomierzem a obrotomierzem i nie wiem czy w obu da sie to usawic czy tylko w tym jednym ktory odrazu pokazuje spalanie i temperature czy w drugim jest tez taka opcja tylko ze trzeba przelaczac jakos miedzy wyswietlaniem spalania a temp. Pozdrawiam

Opublikowano

Twoj problem to brak fisa....tez tak mam:(

mozemy sobie tylko pomyslec jak zmienic deske:)

Opublikowano
  • Autor

tak myslalem ;/ predzej juz wymienie auto :D.... to sie nie dowiem dokladnie ile mi auto pali ;/

Opublikowano
.... to sie nie dowiem dokladnie ile mi auto pali ;/

Zawsze możesz zalewać do pełna i sprawdzać ;) I tak będzie najdokładniej, bo te wskazania są tak Π * oko :P

Opublikowano
tak myslalem ;/ predzej juz wymienie auto :D.... to sie nie dowiem dokladnie ile mi auto pali ;/

mozesz zmienic zegary na takie z pelnym FIS-em ....

Opublikowano
  • Autor

Palic pali malo bo jak zaleje to jezdze i jezdze ;).... a jaki koszt jest takiej wymiany wie ktos? ;]

Opublikowano

Jeden rzut okiem na allegro i wyszło na razie 120zł :D

Twój licznik:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=112493018

Licznik z FIS:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110251065

ceny oczywiście moim zdaniem wygórowane i jak dobrze poszukasz to może jeszcze zarobisz :D

A pytanko takie... mam licznik z FISem i 4 małymi wskaźnikami (dodatkowe temp. oleju i ładowanie). Czy jest jakiś problem w założeniu licznika od 99-2000 roku ?

Opublikowano
Jeden rzut okiem na allegro i wyszło na razie 120zł :D

Twój licznik:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=112493018

Licznik z FIS:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110251065

ceny oczywiście moim zdaniem wygórowane i jak dobrze poszukasz to może jeszcze zarobisz :D

A pytanko takie... mam licznik z FISem i 4 małymi wskaźnikami (dodatkowe temp. oleju i ładowanie). Czy jest jakiś problem w założeniu licznika od 99-2000 roku ?

A zobaczcie jaki ja dzisiaj znalazłem licznik na allegro dałem cyne znajomemu i go szybko kupił http://www.allegro.pl/item112536321_licznik_audi_a6.html

Opublikowano

to chyba nie jest do A6 tylko A4 diesel po lifcie ? :) Czy się mylę ?

Ładna cena ;)

Opublikowano
to chyba nie jest do A6 tylko A4 diesel po lifcie ? :) Czy się mylę ?

Ładna cena ;)

po lifcie juz nie bylo analogowego zegarka ........

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Rozumiem że do zmiany potrzebne nowe zegary no i oczywiście nowa dźwignia do obsługi no i to wszystko ... raszta połączęń wiązki itp będzie pasowała i pełny FIS będzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.