Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zmiana audio na inne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest jakies fajne radyjko z wyswietlaczem DVD i oblsuga Navigacji ktore moglo by zastapic standardowe jedno unitowe radyjko audi i zarazem nie wygladalo jak z innej bajki? Idealne by bylo takie ktore by bylo na oparte na Windows Mobile ;) Zeby mozna bylo tom toma wrzucic albo auto mape ;)

Wiem ze bylo juz duzo na ten temat ale mam kilka pytan i bylbym zobowiazany jezeli udzielili byscie odpowiedzi na nie.

Zakladajac ze wymienie audio na RNS-E Q7

1. Obecnie w samochodzie dysponuje stemem Bose - czy zmiana na RNS-E nie bedzie cofnieciem sie w jakosci dzwieku?

2. Jaka antene zastosowac w przypadku Cabrio

3. Czy zmieniarka CD bedzie bez problemowo wspolpracowac z RNS-E

4. Czy musze wymieniac panel klimatronika czy moge uzyc tego ktory mam juz zainstalowany

5. Czy ma ktos wersje navigacji na zachodnia europe i czy mozesz sprawdzic czy obsluguje wyszukiwanie po 7 znakowym kodzie pocztowym w UK?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Opublikowano
4. Czy musze wymieniac panel klimatronika czy moge uzyc tego ktory mam juz zainstalowany

a nie wiem jak masz :) Ale generalnie zmienia się panel na inny (musi zejść niżej, a tam się zwęża delikatnie).

Ale to tania operacja, kupujesz nowe - sprzedajesz swoje. Tylko różnica w cenie :grin:

Opublikowano

1 bose jest dla głuchych,rnse kodujesz pod bose bez problemu

2 antena powina byc w seri

3 tak

4panel klimatronika,popielnicznke,tunel srodkowy,rame pod to wszystko

Opublikowano
  • Autor

Znacie jakas firme ktora zajela by sie wymiana tego w Krakowie lub Rzeszowie? Wole zaplacic i wiedziec ze wszystko bedzie dobrze chodzic. Ile taka usluga moze kosztowac?

Opublikowano

Rzeszów ? To do Lublina już niedaleko... Zagadaj właśnie do ctv

Opublikowano
  • Autor

Niby tak... CTV mozesz na priva rzucic mi ewentualne koszty ? robocizna i ewentualnie czesci?

Opublikowano

Pisałes do CTVa czy do mnie ?

Opublikowano
  • Autor

Ogolnie poprosze o koszt wyceny - czy ctv czy Ragalotii lub inna firma najchetniej w Krakowie bo tam czesto jestem. Czy Warszawa czy Lublin nie robi mi wielkiej roznicy bo i tak bede jechal z Przemysla lub z Krakowa - dodatkowe 180km nie zbawi mnie ;)

CTV

napisales ze musze zmienic popielnicznke i tunel srodkowy - dzisiaj ogladalem taka sama wersje z audio ktore mialo navi - popielniczka w identycznym miejscu jak moja i tunel taki sam - dlaczego uwazasz ze ja bede musial to zmienic?

Dzieki za odp.

Opublikowano
napisales ze musze zmienic popielnicznke i tunel srodkowy - dzisiaj ogladalem taka sama wersje z audio ktore mialo navi - popielniczka w identycznym miejscu jak moja i tunel taki sam - dlaczego uwazasz ze ja bede musial to zmienic?

trzeba zmienić... Przejrzyj proszę forum, bo są na ten temat informacje już i pisać po raz kolejny raz nikt nie zamierza.

Jest w warsztacie dobry opis co trzeba wymienić.

Opublikowano
  • Autor
napisales ze musze zmienic popielnicznke i tunel srodkowy - dzisiaj ogladalem taka sama wersje z audio ktore mialo navi - popielniczka w identycznym miejscu jak moja i tunel taki sam - dlaczego uwazasz ze ja bede musial to zmienic?

trzeba zmienić... Przejrzyj proszę forum, bo są na ten temat informacje już i pisać po raz kolejny raz nikt nie zamierza.

Jest w warsztacie dobry opis co trzeba wymienić.

Czytalem juz to kilka razy i dobrze wiem jak denerwujace jest odpowiadanie na to samo pytanie kilka razy ale jak wspomnialem porownywalem dwa idenczyczne samochody z roznym audio i popielniczka i tunel byla dokladnie taka sama w obu samochodach dlatego moje pytanie.

Jezeli trzeba to trzeba i plakac nie bede ;)

Opublikowano
Jezeli trzeba to trzeba i plakac nie bede ;)

sprzedaż swoje stare graty i będzie Cię mniej kosztowało, zresztą tragedii nie ma - to nie są jakieś kosmiczne ceny...

:cool:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam;

A w Warszawie kto może dokonać takiej podmianki 1-dinowego concerta na rns-e, w raz z wszystkimi gratami i konfiguracją vagiem?

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.