Jump to content
IGNORED

argumenty Filtr paliwa

Redrick
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie do znawców. Dlaczego wymiana filtra paliwa zmniejsza spalanie.

Jak pytałem sie mechaników u mnie w mieście to mówili że to nie prawda twierdzili ze zmniejszyc spalanie moze jedynie wymiana filtra powietrza a paliwa nic nie daje prosze o jakies argumenty żebym mugł sie z nimi pokucić troche bo ja sie za bardzo nie znam a oni mi wciskali swoje zdanie.[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 17:11 _________________________________________________tak na marginesie to co myślicie o kupnie sondy z allegro takiej za 100zł zapewniaja na aukcjach że pasuja do audi a mi mechanik mówił że musi być orginalna

Guest spedyt

Wymieniłeś filtr paliwa i zaczął mniej palić?

Może akurat tam trochę ciekło paliwo i dlatego po wymianie spalanie jest mniejsze

troche mniej pali ale tylko troche dlaczego. Może ma znaczenie to że zatankowałem werwy bo przed tem tankowałem 95. Mehcanicy mówili że wymiana filtra paliwa to strata siana

Tak zwłaszcza jak Ci syf pociągnie do silnika to wtedy będzie strata siana.

Zgadza sie wymiana filtra nie zmniejsza spalania, ale nie zaszkodzi wymienic moze to tylko pomoc, zeby syf nie dostawal sie do silnika.

A przy okazji podlanczam sie pod temat mianowicie powiedzcie jaki jest koszt filtra, i czy bedzie jaki kolwiek czy trzeba specjalny,

ja za filtr powietrza i paliwa dałem 55zł

sam filtr paliwa kosztuje chyba 28zł nie ma chyba żadnych specjalnych ja go dylko wymieniłem bo mi tak doradzali na forum

Guest spedyt

Mam pytanko gdzie ten filtr paliwa sie znajduje bo w setce to on był obrazu na widoku po otworzeniu maski a w A4 gdzie on sie znajduje w silnikach benzynowych??

Przy zbiorniku