Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Redrick

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Redrick

  1. Redrick opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam ostatnio zmieniałem olej i wydaje mi sie ze zwiekszyło sie spalanie. Nie wiem co było przedtem lane ale widziałem gdzies naklejke mobila 5w50. ja wlałem castrola magnatic 10w40 jaka jest róznica w tych olejach jesli zeczywiście poprzednio był lany ten mobil. I które oleje zmniejszaja spalanie bo podobno takie są prosze o nazwe najlepiej pół syntetyki proszę przejrzeć ponownie regulaminu w szczególności punkt 2
  2. nie tam było wiecej opisane kilka stron szczegułowo ale dzieki
  3. Witam kiedys ktoś na tym forum przesłał mi link w którym był taki referat o olejach ale teraz nie moge tego poszukac jeśli ta osoba to przeczyta prosze o odpowiec
  4. nie chodzi mi o oszczędnosc finansowa bo ja za olej mineralny dałem 120zł to za to miał bym tanszego syntetyka. Tak już jest ze jak auto ma duzo przejechane to leje sie gorszy olej tj. nizszej klasy
  5. Redrick odpowiedział(a) na mdzej25 temat w Audi A4 B5
    sonde widać po otwarciu maski troche w głebi silnika jak patrzysz z czoła to po lewej stronie. a do odkręcenia podajrze rurkowa 24 powinna wystarczyć nie ma kombinacji
  6. po pewnym czasie silnik sie zurzywa jego podzespoły sie ścieraja uszczelki wyrabiają staje sie mniej szczelny a oleje pułsyntetyki sa gestrze wiec uszczelnią bardziej silnik. ja miałem w aucie puł syntetyk i mi ciek olej wlałem dobrego minerala i jest ok. a nie jest powiedziane ze jak wlałem minerala to silnik jest na skazaniu i długo nie pociągnie
  7. ale co mi to da pokaze mi wtedy spalanie czy co
  8. ja mam spalanie troche wieksze i mam silnik zwykły 1.8 ale ogólnie tez troche mułowaty do 3 tysiecy chyba ze mu wpiernicze ze sprzegła to wtedy troche pomiesza
  9. troche nie normalne to ze dopiero ma 90 po 15km ja mam po 4km 90 stopni na liczniku ale też wymieniałem termostat bo przedtem wogóle mi nie ruszał
  10. troche kitowo znowu koszty za podłazenie sie pod vaga
  11. ja nie mam zadnych przycisków
  12. temperatura jest 90 myslałem ze pytasz sie o numer na klimatroniku
  13. a dlaczego piszesz o temperaturze jest chyba ba 51 albo coś koło tego
  14. mi tez auto falowało i mechanik wyczyścił mi przepustnice i obroty sa ok. co do spalania to wymieniłem świece wszystkie filtry olej.troche pomogło ale nadal pali w trasie 12 przy ekonomicznej jezdzie a w miescie lepiej nie pisac[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2007, 21:01 _________________________________________________co do kompa to nic nie wykazał w moim przypadku a był sprawdzany na dwóch kompach koledzy poradzili mi sprawdzic sonde bo ponoc nie zawsze moze wykryc błąd komputer ale jeszcze nie sprawdzałem bo i tak nie mam siana narazie na jej wymiane [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2007, 21:04 _________________________________________________jeszcze co do mojego spalania to jak ruszam lub stoje w miejscu i gazuje to nie normalnie śmierdzi paliwem normalnie jak by było czuc że auto więcej pali bo wycieków żadnych nie ma
  15. gdzie sprawdzasz spalanie na komputerze która to pozycja w opcjach i jak to sprawdzic. Nie przejmuj sie mi auto o wiele wiecej pali
  16. ja mam ten sam problem kumpel mi mówił ze może to zimering mi zostawia plame jak sie silnik rozgrzeje i postoje troche w miejscu
  17. to jest nic moja 1.8 pali 18 w mieście a w trasie 12 i nie wiem co jest
  18. jeśli chodzi o klucz to najlepszy jest na łancuszku rowerowym takim napewno bys dał rade ja odkręcałem z góry jest lepze dojście jak odkrecisz pojemnik z płynem chłodzacym
  19. ja miałem podobny problem sprawc czy w silniku nie masz paliwa przypadkiem powinienes wyczuc na bagnecie
  20. Redrick odpowiedział(a) na Redrick temat w Audi A4 B5
    tak jest troche zboku koło zbiornika pod taką osłona plastikowa przykręcony jest na szustki śruby
  21. Redrick odpowiedział(a) na Redrick temat w Audi A4 B5
    ja za filtr powietrza i paliwa dałem 55zł sam filtr paliwa kosztuje chyba 28zł nie ma chyba żadnych specjalnych ja go dylko wymieniłem bo mi tak doradzali na forum
  22. Redrick odpowiedział(a) na Redrick temat w Audi A4 B5
    tak mi tylko mówili chodziło im o to ze nie robi to róznicy że auto nic mniej nie pali
  23. Redrick odpowiedział(a) na Redrick temat w Audi A4 B5
    troche mniej pali ale tylko troche dlaczego. Może ma znaczenie to że zatankowałem werwy bo przed tem tankowałem 95. Mehcanicy mówili że wymiana filtra paliwa to strata siana
  24. Redrick opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam pytanie do znawców. Dlaczego wymiana filtra paliwa zmniejsza spalanie. Jak pytałem sie mechaników u mnie w mieście to mówili że to nie prawda twierdzili ze zmniejszyc spalanie moze jedynie wymiana filtra powietrza a paliwa nic nie daje prosze o jakies argumenty żebym mugł sie z nimi pokucić troche bo ja sie za bardzo nie znam a oni mi wciskali swoje zdanie.[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 17:11 _________________________________________________tak na marginesie to co myślicie o kupnie sondy z allegro takiej za 100zł zapewniaja na aukcjach że pasuja do audi a mi mechanik mówił że musi być orginalna
  25. sonde sprawdze osobno w takim razie a filtr paliwa gdzie dokładnie sie znajduje[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 12:35 _________________________________________________jeszcze jedno a jak bym chciał wymienic sonde to musze na orginalna czy można na taki zamiennig z allegro za 100zł bo na aukcjach zapewniaja ze niby pasują co Panowie na to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.