Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

no to dobrze że dojechałeś bez problemu.. :) współczuję wydatku na miskę z serwisu.. z ich cenami to zarąbać się można :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

--edit-2--

Szkoda że ta dwupasmówka jest na razie tylko od Katarynki do Wikinga... - fajnie się nią jedzie.

Mam nadzieję że następnym razem będzie więcej osób na spocie - może ktoś do Białegostoku przyjedzie ? :)

heheheh szkoda że na spota nie jechałes do augustowa jak był. Wtedy bys zobaczył jak tą dwupasmówką się fajnie jedzie :naughty::kox: :kox:

W drodze powrotnej fotograf przy 210km/h zaczą wyprzedać A5 i gość był lekko zdziwiony że go łyka kombi 2.0 TDI :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Szanownych z Suwalk i Augustowa- musimy jakiegos spota w strone Bialego zorganizaowac i tyle. Ja jeszcze w Bialymstoku nigdy na spocie nie bylem. :embarrassed: Musi byc sprawiedliwie, a nie tylko zawsze Bialystok przyjezdza do nas. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Szanownych z Suwalk i Augustowa- musimy jakiegos spota w strone Bialego zorganizaowac i tyle. Ja jeszcze w Bialymstoku nigdy na spocie nie bylem. :embarrassed: Musi byc sprawiedliwie, a nie tylko zawsze Bialystok przyjezdza do nas. :decayed:

Jak dobrze mądrego posłuchać :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, potwierdzam i zapraszam :) A co do zdziwień, to po drodze tez się kilku zdziwiło ;) po za tymi w nowych paskach i a4 1.8T (:P) - szczególnie chyba ci w hondach jak ich tak szybko po 1 brałem z dojściem/wyprzedzeniem/dohamowaniem itd. ;] hehe, ale cóż nie każdy może mieć audi "leśnika" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, potwierdzam i zapraszam :) A co do zdziwień, to po drodze tez się kilku zdziwiło ;) po za tymi w nowych paskach i a4 1.8T (:P) - szczególnie chyba ci w hondach jak ich tak szybko po 1 brałem z dojściem/wyprzedzeniem/dohamowaniem itd. ;] hehe, ale cóż nie każdy może mieć audi "leśnika" :polew: :polew: :polew:

ciekawi mnie jak się zbiera te twoje autko :wink4:

311Nm nie za mało , czy chcialeś troche oszczędzić sprzęgło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z deczka - choć i delikatnie turbinkę można by poprawić - głównie chodziło mi o zwiększenie dynamiki autka podczas jazdy - na trasce jest fajniusio ;], a na mieście w sumie za dużo się nie ścigam - na razie zbieram kaskę na coś "pojemniejszego" - choć i moja b5 sporo może zmieścić w bagażniku.

btw. ma ktoś wolne 100k ? oddam w wolnej chwili po końcu świata ;] hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że diesel ze świateł słabo się zbiera, no ale od trójki to juz dorze se radzi :tongue4: :tongue4:

No i jeszcze zależy jaki diesel. :naughty:

A nawiązując do twego bagażnikia to jest malućki, bo nawet ty tam się nie zmiescisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perry jako rosły chłop dobrze by pasował do jakiegoś A8 :naughty: 4.2 LPG :polew: nawet nic modzić nie trzeba.. dobrą dawkę turbo gazu i nie jedną BMW 316 by się pocisnęło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja juz jutro na domek lece wieczorkiem , znowu 3 dni wyjęte z życiorysu :decayed:

wy co tam robicie chopy?

wczasowicze powracali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczasowicze chyba jeszcze nie powracali.. coś ich tu nie słychać.. się zasuszyli nad morzem :naughty:

ja dziś lub jutro też jadę na działkę a w sobotę tak myślę nad bibką w plazie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że diesel ze świateł słabo się zbiera, no ale od trójki to juz dorze se radzi :tongue4: :tongue4:

No i jeszcze zależy jaki diesel. :naughty:

A nawiązując do twego bagażnikia to jest malućki, bo nawet ty tam się nie zmiescisz :polew:

Ale znam kilka osob ktore sie zmieszcza :naughty: A co do diesla... to poczekaj - moze w koncu nazbieram tej kaski to bedzie biturbo albo cos :)

Co do a8 to w sumie chyba by byla najodpowiedniejsza dla mnie (by pasowal znaczek 2x a4 :polew:)- w koncu przestronne auto - tylko koszt zakupu, a pozniej eksploatacji/utrzymania to raczej nie na moja kieszen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: dobry tekst z tym 2xA4 :polew: to myslę że A6 jeśli się nie mylę wersję C5 z jakiegoś świerzego rocznika załatwiłaby sprawę :)

Perry nasze Suwałki takie rozwinięte że nigdzie diód nie znalazłem :thumbdown: bez neta jak widzę się nie obejdzie :confused4:

mierzyłem długość tej rurki co oświetla tablicę i powiem Ci że nie wiem jakie ona ma rozmiar.. ma prawie 4cm więc pod jaki rozmiar podejdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierzyles od czubka do czubka ? ogolnie to te rurkowe to sa 42mm, 36mm i 31 lub 32 mm - wiec jak masz 4cm to powinno ci podejsc 42mm (te oprawki w ktorych siedza delikatnie sie rozszerzaja wiec spokojnie powinny pasowac) - najlepiej wyciagnac z tego miejsca gdzie chcesz pakowac io przylozyc do tego w sklepie - ja w Suwalkach to tylko w sklepie na Kosciuszki 61 widzialem (sa 2 sklepy - w bramie i ten obok bramy - bylem w tym drugim : wchodzi sie dalej - tam gdzie maja kabelki itp.).

A tak serio to wlasnie o a6 ale c6 bardziej mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan... - pyta sie to odpowiadam :) - drazymy temat spotu na ktorym zaprezentowalem jak to u mnie wyglada :) A ze znam troche Suwalki i te informacje moga stac sie przydatne to je podalem ;] Troche fotek z oswietlenia mojego auta zaprezentowalem juz w odpowiednium dziale - a na spocie u nasz... tez ci mogie pokazac ;)

Co do Q7 - to juz jestes ktoras osoba ktora mi to mowi - jednak same mowienie o tym a stanie sie posiadaczem tego auta to niestety nie to samo :( Juz nie musi byc nawet na wlasnosc - ale zebym mial mozliwosc jezdzic "na co dzien lub od swieta" to by juz bylo cos :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...