Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

robił na litwie[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:52_________________________________________________tzn.nie inżynierke na litwie tylko świece :decayed:

:polew: a już myślałem że inżynierkę :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

do mnnie bez niczego mozecie gadac doktorze Januszu :polew: :polew: :polew:

Johny jak bez niczego to nie "doktorze" tylko "dukturze" :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze rozklejone, ale doprowadzone do stanu new :naughty:, jutro moze je skleję, ale na samochód nie założe puki nie kupie hida może w przyszłym tyg. zaglądnę na anlledrogo i zrobię mały zakup :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to malujesz od razu na czarno? odbłyśniki sam regenerowałeś? czy zostawiałeś w takim stanie co były? :wink4:

jaką barwę wsadzasz? 5000k? :cool1:

jakiś koleś na forum handlował hidami widziałem miał niedrogie komplety ;) ja co raz częściej też myślę o lampkach soczewkowych i hidach bo w deszcz wieczorami albo nocą na mieście słabo się jeździ :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja malować na czarno nie będę, wszystko rozebrałem w drobny mak, wyczyściłem, potem nabłyszczacz do zmywarek i ręczne delikatne czyszczenie, odbłyśniki są w super stanie nic nie zmatowiałe czy wypalone :naughty: i teraz będę powoli to składał w jakąś całość :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na spota na święta pewnie zawitają lampki? ;) soczewkę tam masz pewnie pod H7 a nie d2s no nie?

na ile do piekarnika lampy wsadzałeś?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a hid 5000 albo 6000 jeszcze pomyślę.

Łukasz podeślij linka do kolesia z forum co handluje tym badziewem :kox:

ukończę wszystko to pokaże jak lampa wyglądała przed zabiegiem i ile miała syfu i jak wygląda po :decayed:

nie rozklejałem w piekarniku bo trochę dygałem że wyjdzie zakalec, rozklejałem opalarką, powiem tak valeo ori jest zajedwabiście mocno sklejone łatwo nie było ale poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mogę znaleźć tego w wyszukiwarce pewnie trafiłem sam na to przez przypadek jak czegoś szukałem :tongue4:

zaraz jeszcze spojrzę może na allegro go znajdę jakbym poznał wygląd po aukcjach :) ale jako jeden z niewielu miał barwę 5000k którą ja sam osobiście bym sobie wsadzał :)[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 20:29_________________________________________________na alledrogo też nie mogę go znaleźć ale miał ceny podobne tak jak na tej aukcji więc myślę że nie jest źle:

http://moto.allegro.pl/najtaniej-hid-xenon-xenony-h7-5000k-polpit-i1287649421.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już coś kupować to w miarę dobrego, zeby nie było zakłóceń na cb i car audio. ja zastanawiam się nad jakims zestawem z cyfrowymi przetwornicami co by jakoś to działało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te cyfrowe to jaki koszt za komplet? ludzie pisali na forum że są dobre zestawy na xenonowe.pl tylko że ceny sporo większe niż tego co tu wrzuciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfrowe od 200 w górę ale słyszałem że też zależy od partii jak się trafi w dobre to ok jak nie to trudno, się kupi się zobaczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfrowe od 200 w górę ale słyszałem że też zależy od partii jak się trafi w dobre to ok jak nie to trudno, się kupi się zobaczy :wink4:

jak coś to jest zawsze gwarancja.. wyciągasz odsyłasz i czekasz na nowe ;) aby nie wyrzucać paragonów :naughty:

a jak impreza w plazie?? duzo ludzi było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludzi nawet nawet, po 3 w nocy odwiedziłem komendę w suwaliszkach, mandat 100zł za parkowanie, tam za plazą, nie było gdzie to znalazłem jakieś miejsce ( mandat dostałem ja i 15 innych osób :kox:) ponoc najgorsze miejsce w całym mieście bo jakaś kobieta kłóci się z plazą i ciągle policję nasyła ( tak mówili przedstawiciele suwalskiego ormo :decayed:) wychodząc z imprezy zobaczyłem karteczkę o popełnieniu przestępstwa i żebym sie zgłosił na komendę, patrze 3 to jeszcze nie tak późno :polew: pojecham podpisałem i do domu :decayed: tam jest zakaz ale nie sądziłem że to jest ulica myślałem że ot taki parking i że tyle stoi tam to mi się nic nie stanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludzi nawet nawet, po 3 w nocy odwiedziłem komendę w suwaliszkach, mandat 100zł za parkowanie, tam za plazą, nie było gdzie to znalazłem jakieś miejsce ( mandat dostałem ja i 15 innych osób :kox:) ponoc najgorsze miejsce w całym mieście bo jakaś kobieta kłóci się z plazą i ciągle policję nasyła ( tak mówili przedstawiciele suwalskiego ormo :decayed:) wychodząc z imprezy zobaczyłem karteczkę o popełnieniu przestępstwa i żebym sie zgłosił na komendę, patrze 3 to jeszcze nie tak późno :polew: pojecham podpisałem i do domu :decayed: tam jest zakaz ale nie sądziłem że to jest ulica myślałem że ot taki parking i że tyle stoi tam to mi się nic nie stanie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

no to pojechałeś konkretnie z koksem :tongue4: to tam pewnie co imprezę dobra kasę zarabia nasza suwalska policja na parkujących :) to tam na tym głównym parkingu nie było miejsc że stawiałeś gdzieś dalej? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodno było i jak najbliżej wejścia/wyjścia się chciało :decayed: ormo mówiło że i w dzień ta kobieta wydzwania więc miej się na baczności :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodno było i jak najbliżej wejścia/wyjścia się chciało :decayed: ormo mówiło że i w dzień ta kobieta wydzwania więc miej się na baczności :kox:

:polew: :polew: :polew: o kufa niezła z niej bladzia :polew: :polew: jak oni pewnie mają z nią umowę podpisaną :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...