Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz jakieś foto jak wygląda ten biały "carbon" w b5?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

w B5 nie wiem jak wygląda ale robił to jakiś kolega od nas z forum w B6 zaraz umieszczę tu link to zobaczysz jak dla mnie kosa :)[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=105436.240

3maj na ostatniej stronie to widać :) mi się podoba :)[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:13_________________________________________________Karol wyślij mi przy okazji swój numer gg

Opublikowano
  • Autor

hej d*py żyjecie?? :naughty:

Opublikowano

sam jesteś d*pą dupo!!! :wink4: ja żyje ale dziś słabo, w sejnach murzynów :black: ganiałem i sie zmachałem :kox:

Opublikowano
  • Autor

sam jesteś d*pą dupo!!! :wink4: ja żyje ale dziś słabo, w sejnach murzynów :black: ganiałem i sie zmachałem :kox:

co za murzynów? :shocked:
Opublikowano

żartuje :rolleyes:

byliście kiedyś w Gibach na dyskotece??

Opublikowano
  • Autor

żartuje :rolleyes:

byliście kiedyś w Gibach na dyskotece??

ja w gibach nie.. wioskowe dyskoteki raczej kojarzą mi się ze sztachetami zazwyczaj albo czymś w ten deseń :naughty:

a co wybierasz się??

podobno dobrą imprezkę otworzyli w Bakałarzewie :wink4:

Opublikowano

giby klasyk gatunku latających siekier :decayed:

bakałarzewo? hmm..ok żeby nie tyle dzieciarni deptających po nogawkach spodni :kwasny:

Opublikowano

W Bakałarzewie właśnie też zauważyłem że dzieciarnia się robi, ale to tez zależy od soboty :gwizdanie:

Kurna a gdzie reszta ekipy suwalskiej?

sylwiasty, marcinos, jony :mysli:

czyżby jakaś dezercja? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja właśnie nie wiem co się z nimi dzieje ;) musimy sami chłopaki trochę tu pospamować ;)

Opublikowano

W Bakałarzewie właśnie też zauważyłem że dzieciarnia się robi, ale to tez zależy od soboty :gwizdanie:

Kurna a gdzie reszta ekipy suwalskiej?

sylwiasty, marcinos, jony :mysli:

czyżby jakaś dezercja? :decayed:

nie nie nie dezercja :-D

bacznie obserwuje co tu modizcie i rezacie mośki :decayed:

Mozliwe ,że pod koniec następnego tyg. bedę już smigał new autos :evil:

ale nie chcę zapeszać :kox:

Opublikowano

iltw2010l4288audis4quat.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:evil: :evil: :evil:

jak mi odbije to je łykne :decayed: , fura pewnie bedzie kosztowac nie wiele wiecej niż moje 1.8 :polew:

musze jeszcze przemyslec ,za i przeciw :mysli:

Opublikowano

dowcipny jesteś :naughty:

Opublikowano
:) why ? :wink4:
Opublikowano
  • Autor

iltw2010l4288audis4quat.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:evil: :evil: :evil:

jak mi odbije to je łykne :decayed: , fura pewnie bedzie kosztowac nie wiele wiecej niż moje 1.8 :polew:

musze jeszcze przemyslec ,za i przeciw :mysli:

ile to cudo i gdzie? i w jakim stanie poza tym walonym przodem? i czy to 2.7BiT? czy tylko body od ESy?
Opublikowano

licytacja będzie :naughty: stan mi nie znany, tylny zderzak do zmiany , z przodumaska otwarta jest :wink4:

takie tam 2,7Qbit :decayed:

Opublikowano
  • Autor

licytacja w Suwałkach w urzędzie celnym?

Opublikowano

jop :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.