Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienilem olej na 5w40 i poki co jestem zadowolony, jak by ciszej chodzil i latwiej mu odpalac.. przejechalem narazie 20 km po miescie i olej nadal przezroczysto zolty :) .

Bylem tez u znajomego na ustawienie swiatel, okazalo sie ze nie ustawione byly dobrze ( moze dlatego ze wyjmowalem swego czasu lampy i przy okazji zmienialem zarowki ). Swieca w sumie dobrze, ladnie. Tylko te moje klosze takie jak by za mgla. Chyba od srodki, ciezko to stwierdzic. Jak zawsze umyje samochod to jak by lepiej ale jak wyschna to znowu takie nie duzo ale jednak za mgielka. Co wyjdzie ekonomiczniej i lepiej ? Jutro albo w poniedzialek bede w bialym to zajade do tego sklepu i zobacze co tam maja ciekawego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

elo

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

cienias hehe

nie no tak na poważnie to Filip masz świeżą furę wiec nie ma co porównywać nawet tego jak świecą Twoje lampy a jak świeca lampy w naszych 15- letnich paździerzach :P

ale jak będzie bix to będzie good :)

wszyscy teraz będą mieli bixy prócz mnie :foch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon a tym bardzie Bixenon w A6 C6 to super sprawa, ale to jest impreza za 3 K PLN, które z miejsca trzeba włożyć w auto, niby można zrezygnować ze sprysków itd., ale ja tak nie lubię. Jak już to musiałby być ori komplet ze spryskami itd. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip a jak mialeś w B7 seryjny bix i spryski, to ilosci płynu na prawde idą ogromne? czy odłączałeś spryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip a jak mialeś w B7 seryjny bix i spryski, to ilosci płynu na prawde idą ogromne? czy odłączałeś spryski?

a kto Ci takich głupot naopowiadał? tam spryski były normalnie podłączone, ich działanie polegało na spryskiwaniu płynem reflektorów co trzeci raz przy spryskiwaniu szyby przedniej, przy większej prędkości nad autem pojawiała się fajna mgiełka po włączeniu spryskiwacza :cool1: i wcale ilości zużywanego płynu nie były jakieś zauważalnie większe :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewne pare osób z forum mi tak nagadało bo przy montażu bixów zastanawiam się nad montażem sprysków, wszyscy odradzają i mówią że płyn idzie jak nie wiadomo co :D więc mówisz że nie wierzyć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie a propo sprysków. Mam ten zderzak od esy ale co się okazało nie ma on dziur na spryski. Czyli pozamiatane, czy da się to jeszcze jakoś ładnie ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąć dziury, kupić zaślepki i rezać ;) w zderzaku od esy zaslepki idą na wierzch zderzaka więc dziurę i tak zakryją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joker, tak samo po montażu bixów wzrośnie zużycie płynu do sprysków jak i zużycie paliwa

dosłownie nie nadążysz przez to fury tankować :suicide_anim:

tak na poważnie, montuj spryski i nie słuchaj tych, którzy słyszeli jak inni mówią, że słyszeli :doh:

ja miałem te auto 1,5 roku więc mówię jak jest na prawdę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąć dziury, kupić zaślepki i rezać ;) w zderzaku od esy zaslepki idą na wierzch zderzaka więc dziurę i tak zakryją ;)

no zaślepki mam, dziury wywiercę, a jak z mocowaniem tych pompek do sprysków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan, za 3 tygodnie lecimy do Bukowiny :dancing:

PS. Żeby Ci do głowy nie przyszło, żeby letnie kółka założyć bo rok temu jeden przypłacił wizytą swojego auta w rowie przy drodze :chytry:

O której myślisz będziemy wylatywać ? Po drodze musimy zalecieć do Grodziska Mazowieckiego po ziomka z forum z kobietą.

Johny, w końcu się zdecydowałeś czy wymiękasz ? Kasjan będzie miał miejsce u siebie i mógłby Cię wziąć. Za rok się też nie wybierzesz, bo jak przeliczysz ile Cie waha samemu wyniesie do B6 to się odechce. Zatem ostatnia okazja na dobrą imprezę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan, za 3 tygodnie lecimy do Bukowiny :dancing:

PS. Żeby Ci do głowy nie przyszło, żeby letnie kółka założyć bo rok temu jeden przypłacił wizytą swojego auta w rowie przy drodze :chytry:

O której myślisz będziemy wylatywać ? Po drodze musimy zalecieć do Grodziska Mazowieckiego po ziomka z forum z kobietą.

Johny, w końcu się zdecydowałeś czy wymiękasz ? Kasjan będzie miał miejsce u siebie i mógłby Cię wziąć. Za rok się też nie wybierzesz, bo jak przeliczysz ile Cie waha samemu wyniesie do B6 to się odechce. Zatem ostatnia okazja na dobrą imprezę :naughty:

Pisałem do Johnego i niestety muszę poinformować że jednak nie pojedzie. Szkoda.

No a my właśnie za 3 tyg ruszamy :D nie mogę już się doczekać :D No to w taki razie zostawie jeszcze zimóweczki u siebie. A co do wylotu to nie wiem sam... Ty już tam jeździłeś wiec wiesz mniej więcej o której wyjechać żeby być na miejscu o czasie a najlepiej trochę przed czasem. Ja już się dostosuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Johnego i niestety muszę poinformować że jednak nie pojedzie. Szkoda.

No a my właśnie za 3 tyg ruszamy :D nie mogę już się doczekać :D No to w takim razie zostawie jeszcze zimóweczki u siebie. A co do wylotu to nie wiem sam... Ty już tam jeździłeś wiec wiesz mniej więcej o której wyjechać żeby być na miejscu o czasie a najlepiej trochę przed czasem. Ja już się dostosuje :)

No trudno. Pisałem do kolegi powaguspisz z Białegostoku, bo też miał jechać, ale się nie odzywa. Myślę, że koło 5 rano powinniśmy ruszyć. 280km mamy do Grodziska, tam chwila moment zabierzemy resztę, chwila relaksu i dalej 470 km do Bukowiny ;)

Mam kumpla, który po Polsce na TIRach śmiga to podpytam go czy jechać przez Radom>Kielce>Kraków>Bukowina czy przez Częstochowę i Katowice. Ja rok temu jechałem przez Kielce, a dwa lata temu przez Częstochowę bo raz tu, raz tam były remonty na trasie. Ale jak dokładniej jest teraz to nie wiem. Te 750 km to jest na prawdę pryszcz na pupie a nie daleka trasa :paker: Ledwie ruszymy i zaraz będziemy się witać ze zlotowiczami na miejscu :)

Wezmę kamerę i po drodze będziemy kręcić filmik z przejazdu :kox: tak jak rok temu, tylko wtedy moje ex B7 było mega brudne i wstyd filmik pokazywać :doh:

Weź kąpielówki, może w sobotę skoczymy obok ośrodka na baseny termalne :cheesy:

Nart już chyba nie będzie sensu brać hmm ? Chociaż różnie może być :whistling:

Tu filmik z 2009 roku :

, podobnie było w 2010, a rok temu było już mniej śniegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wybór trasy zostawiam w Twoich rękach :D A co do godziny no to mi pasuje jak najbardziej :) No i właśnie, zamiast deski to ja wezmę kąpielówki tak jak mówisz :P

Fakt trasa nie jest jakaś mega daleka, i szczerze powiem to ja wolę jechać te 750km w góry niż 400km nad morze gdzie droga jest cały czas fatalna. Mam nadzieję że jeszcze ktoś się namyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga powinna być bardzo przyjemna. Przy dobrych porywach wyjeżdżając o 5 ok 14-15 powinniśmy być na miejscu jak nie będzie wahadeł i ograniczeń na trasie. Ja mam taką praktykę, że co chwilę pytam o załadowane fotoradary, nieoznakowane patrole na drodze i przy drodze z suszarkami w śmietnikach i jakoś przy odrobinie szczęścia się jedzie.

Po części na południu kraju pewnie będziemy lecieli autostradą , a przynajmniej ekspresówkami z ograniczeniem do 120km/h, tam się jedzie zupełnie bezstresowo :dancing: Szkoda, że autostrady nie ma na całej trasie to wtedy 6 h i jesteśmy na miejscu :decayed:

BTW: Kasjan, masz CB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czas wyjazdu będe miał :) no trasa powinna zejść lekko i oby bez przygód ( ale tylko tych nie miłych ) a tak apropo może jakiś mini spot w suwałkach jeszcze przed bukowiną? Co na to koledzy z BS/BSU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w najbliższym czasie się nie piszę bo czas mam w weekendy, a w najbliższe 2 robię 2 trasy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że tego nie wiem.. ale za pewne są jakieś rynienki czy coś w tym stylu.. powinno coś byc na allegro, jak będziesz coś wiedział to pisz na bieżąco ;)

wyciąć dziury, kupić zaślepki i rezać ;) w zderzaku od esy zaslepki idą na wierzch zderzaka więc dziurę i tak zakryją ;)

no zaślepki mam, dziury wywiercę, a jak z mocowaniem tych pompek do sprysków?

Zazdroszczę Wam tego wyjazdu chłopaki ;) w tym czasie co będziecie jechać do bukowiny to ja jadę w sobotę ze starszymi od ojca z pracy w góry gdzieś niedaleko nas :) ciekawe jak u nas będzie ze śniegiem ale nart i reszty i tak nie mam :D

Ma być dużo ludzi, szamy i alkoholu więc będzie podobnie jak u Was w BK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Joker też pewnie miło spędzisz czas :naughty:

Kasjan, napisz do jarko, żeby Ci koszulkę przygotował to sobie zakupisz :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady niestety tak jak pisałem już dla Kasjana .

Choć przyznam , że bardzo bym chciał , ale praca ,brak czasu itp.

Ale wierze , że przywieziecie cytrynóweczkę tu dla nas :D

aaaa co do spota to jak naj bardziej , tylko kiedy i gdzie :)

---------- Post added at 16:02 ---------- Previous post was at 16:01 ----------

czy wam też te forum jest takie zryte teraz ? hehe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...