Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kasjan ale o co chodzi o ta kupe drzewa w tle ?:P

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Siema Joker ty juz w pl?:)

Opublikowano
Kasjan ale o co chodzi o ta kupe drzewa w tle ?:P

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Siema Joker ty juz w pl?:)

Tak. I wlasnie czeka n Ciebie zebym mi porabal ;) hehe razem to bysmy troszke pewnie sie narabali xD

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:

Pany to którego dnia robimy spota w Augustowie ? Wypowiadajcie się jak Wam pasuje :banan:

Opublikowano

ten week ? czy jak?

Opublikowano

No znaczy się jak Wam pasuje :wink: może być i ten :decayed:

Opublikowano

Siema wszystkim !!

Ja juź w Wiżajnach .. będę śledził termin spota w Augustowie to podjadę .Oczywiście jak chcecie :wink:

.. a i jeszcze jedno , czy jest jakaś czynna myjnia ręczna żeby strzałe przed spotem mi umyli ??? Jakiś adres bym poprosił .

Opublikowano

Na rondzie w miescie w strone elku musisz podjechac. Przed galeria marion jest taki jeden punkt.

Opublikowano

Kasjan dzięki ... ale podaj proszę jakieś namiary .

Marudzę ,ale jestem przyjezdny i mi to nic nie mówi :decayed:

... może też być myjnia w Suwałkach .

Opublikowano
  • Autor

ja będę w Polsce jutro wieczorem, w pt na pare godz w Suwałkach, i wtedy widzimy się w Sobotę u mnie? :naughty:

Opublikowano
Siema wszystkim !!

Ja juź w Wiżajnach .. będę śledził termin spota w Augustowie to podjadę .Oczywiście jak chcecie :wink:

.. a i jeszcze jedno , czy jest jakaś czynna myjnia ręczna żeby strzałe przed spotem mi umyli ??? Jakiś adres bym poprosił .

PIXI, przyjedziesz chwilę wcześniej i razem podjedziemy na myjnię :wink:

BTW: Panowie, może spot w niedzielę po południu ? :whistling: chyba wszystkim najbardziej by pasowało

Opublikowano
  • Autor

w niedzielę to może i ja bym sie wybrał na spota :decayed:

Opublikowano

No więc właśnie, Sylwek a Ty jak ? Olecko ? Ełk ? Odzywajcie się w temacie odważniej trochę co komu pasuje...

Opublikowano

Filip super .Chętnie skorzystam .

O której w niedziele planujecie spota , bo około 15:00 -15:30 będę w Suwałkach ...więc by pasiło

Opublikowano
  • Autor

mi pasuje spot w suwałkach ;)

Opublikowano

Bry :hi: Mi pasuje Augustów, niedziela :decayed:

Opublikowano

No to ustalam niedzielę godzina 16 parking pod Kauflandem, stamtąd podjedziemy gdzieś w ciekawsze miejsce nad jeziorem :wink: Odzywajcie się kto będzie :naughty:

Opublikowano

Odzywam się :kox:

Filip podaj adres (kaufland) sms-em .

Opublikowano

My jak w niedziele bedzie cieplo to pewnie gdzies polegniemy gdzies na plazy ale po 15 mozemy sie zgramolic i dojechac do BAU.

Opublikowano
No to ustalam niedzielę godzina 16 parking pod Kauflandem, stamtąd podjedziemy gdzieś w ciekawsze miejsce nad jeziorem :wink: Odzywajcie się kto będzie :naughty:

Ale Augustów czy Suwałki? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.