Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, ja proponuję ( z grzeczności :decayed:), żeby nie powiedzieć, że rozkazuję :grin: spota na godzinę 18 tak jak Kasjan mówi :wink: .

Będzie ktoś prócz mnie, Kasjana i Janusza ? A tak swoją drogą to pragnę zauważyć, że spot po raz kolejny ma odbyć się w BS ( tym razem nie protestuję, bo Kasjan obiecał postawić mi hamburgera w McDonaldzie :banan:) , ale były gadki, żeby spocić się gdzie indziej :whistling:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema. I znów odpadam, na 99% mam jutro po południu małą fuchę i może nie wydać niestety. Gdyby coś się zmieniło to wpadnę:hi:

Opublikowano

Spoko Karol jak coś to wiesz gdzie nas szukac ;) A mi tam w sumie w suwałkach odpowiada, zawsze przynajmniej jest jakaś sposobność żeby o MC zachaczyć i Empik :P

Opublikowano

Za to dziś mi lepiej pasuje:decayed: muszę OBI odwiedzić:wink:

Opublikowano

:hi:jestem w suwałkch.

to co spot jutro na 18 pod tesko?

Opublikowano
Za to dziś mi lepiej pasuje:decayed: muszę OBI odwiedzić:wink:

A czego Ty tam szukasz ? :naughty::decayed: Ja wczoraj byłem :decayed:

Kasjan no no z tym EMPIKIEM to tak. Zawsze idziemy poczytać tam książki :grin:

Opublikowano
Za to dziś mi lepiej pasuje:decayed: muszę OBI odwiedzić:wink:

A czego Ty tam szukasz ? :naughty::decayed: Ja wczoraj byłem :decayed:

Kasjan no no z tym EMPIKIEM to tak. Zawsze idziemy poczytać tam książki :grin:

Kulturka to podstawa :) Ok to 18 pod tesco :)

Opublikowano

OBI odwiedzałem notorycznie przez ostatnie parę miesięcy--> wykończeniówka domu:decayed:

Opublikowano

Ja odpadam na spota, w piatek o 18 to ja bede zbieral sie do domu. qzwa ostatnio to na wszystko brak czasu, ciagle cos.. w sobote z rana cisnie na bialystok do dentysty z malym :kwasny: a bardziej sie boje tej wizyty niz malutki.. ale to kij w to, usiadziemy razem na fotelu..

Poszukuje okazyjnie stalowki bo zapasu nie mam.. i moze ktos ma na oddanie albo tanie sprzedanie ?

W nast. tygodniu biore sie za odnowe moich czarnych stalowych kol ( poki temp na zew >18 st. na malowanie w sam raz), mial byc kolor ale odpuscilem temat ( chyba ) :wink:

A, i dzis bylem sluzbowo w Suchych wałkach :decayed: stalem chyba z 10 min na tym wachadełku przed wjazdem.. a tak to spoko droga.. ale Litwini to nie patrza czasem ze wyprzedzajac naczepa na mnie najezdzaja..

Opublikowano

Pany! Za 2-3tyg rozbieram auto z gadzetow wiec jak ktos cos to zapraszam ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

wstaw tu cennik i spis tych gadżetów:naughty:

Opublikowano
Pany! Za 2-3tyg rozbieram auto z gadzetow wiec jak ktos cos to zapraszam ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Kamil właśnie miałem Ciebie pytać, czy sprzedajesz w całości czy na teile. :wink:

Pamiętasz co mnie interesuje - daj znać na PW ile chcesz za niego.

Opublikowano
Pany! Za 2-3tyg rozbieram auto z gadzetow wiec jak ktos cos to zapraszam ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

daj znać na PW ile chcesz za niego.

czyżby zderzak ? :naughty:

Opublikowano
Pany! Za 2-3tyg rozbieram auto z gadzetow wiec jak ktos cos to zapraszam ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

daj znać na PW ile chcesz za niego.

czyżby zderzak ? :naughty:

:whistling::naughty:

Opublikowano

pozdrowienia z poznania

Opublikowano

Oba. Juz Ty tam? ;p szybki ten Twoj pastuch ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Oba. Juz Ty tam? ;p szybki ten Twoj pastuch ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Kamil a Ty jak się kręcisz po SUW to się trochę rozglądaj.:decayed: Widziałem Ciebie wczoraj ok. 18:00 jak zjeżdżałeś pod Plazę.:wink:

Opublikowano
Oba. Juz Ty tam? ;p szybki ten Twoj pastuch ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Kamil a Ty jak się kręcisz po SUW to się trochę rozglądaj.:decayed: Widziałem Ciebie wczoraj ok. 18:00 jak zjeżdżałeś pod Plazę.:wink:

No włacha :decayed: rozglądaj się :grin: a ja wczoraj jeszcze później widziałem Cię w BAU na Mostowej, skąd pojechałeś na parking przy postiwie :naughty:

Opublikowano
Oba. Juz Ty tam? ;p szybki ten Twoj pastuch ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

podeslij te fotki jak bedziesz maił chwilę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.