Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ku=%€ sorki ze nie dotarlem. Jak zwykle pare godzin wczesniej cos musi wyskoczyc... na nastepny spot chocby sie walilo to wpadne. Sylwek jak dostane ramki to wezme ;)

Edytowane przez Kasjan

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdyby ktoś szukał to mam do sprzedania takie oto auto: http://allegro.pl/show_item.php?item=4857243138

Edytowane przez filip1001

Opublikowano

Cześć :hi: ciekawa propozycja, ale jeszcze nie na moje progi :wink:

Edytowane przez karolasterka

Opublikowano

Karol myślalem ze od odstatniego spotu uzbierałeś na polifta :P a co tam wiecej u Was panowie? Jakis spocik przed swietami?

Opublikowano

Kamil, w chwili obecnej mam inny priorytet niż polift :wink:

Pokaż lepiej zdjęcia czym się toczysz, co tam ulepiłeś :naughty:

Opublikowano

Polifta ulepiłem :P ale za 1/10 Filipa polifta hehe ;)61e4acd414d7af7c86921449ee130d1b.jpg

Opublikowano

a mistrzem drugiego planu na foto jest "renia" :)

Opublikowano

Haha! Renia nie zastapiona :) zlego slowa nie powiem

Opublikowano

Filip ciekawa propozycja ale ja szukam w benzynie i trochę taniej ;)

Macie jakieś zaufane wtyki albo gdzie kupować "tanie" pewne samochody w DE ? Sam tego nie ogarnę wiec potrzebny pośrednik w razie czego..

A tak to zimno i z buta naginam do pracy :mellow:

Opublikowano

Pany jak najbardziej , trzeba sie spotkać przed świętami :)

Filip tak jak pisałem autko miód malina :)

Opublikowano

Nie wiecie dlaczemu Grzesiek się nie odzywa na forum ? :wink:

Opublikowano

aaaaa Kasjan co renia to renia jednak :P

Grześka często można dorwać w Obi :)

Opublikowano

Grzesiek zapracowany hop! Jak masz deala do niego to wal na kom.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hello chłopaki :)

Kasjan ten polift to w TDI? jak wypas? po nowym roku chyba będę rozglądał się za poliftową B5 w Q :)

Opublikowano

Siemka! Jesli chodzi Ci o moje auto to benzyna 2.4 :) wypas jakis jest: fotochromy, klima, ori xenon przerobiony na bixa. Skora polkubelki, 2din. Felgi ori 17'. Jak na b5 to nawet niezly wypas ;) no ale najlepsze to i tak Q !!

Opublikowano

Siemka! Jesli chodzi Ci o moje auto to benzyna 2.4 :) wypas jakis jest: fotochromy, klima, ori xenon przerobiony na bixa. Skora polkubelki, 2din. Felgi ori 17'. Jak na b5 to nawet niezly wypas ;) no ale najlepsze to i tak Q !!

a nie miales czasem w planach b6? :eusathink:

Opublikowano

Plany byly rozne... akurat ta b5 co teraz mam to po prostu okazja sie trafila od kolegi z forum ;) wiec narazie sie bujam.

Opublikowano
  • Autor

to fajne autko sie Tobie trafiło ;) a jak jej stan, przebieg i wypadkowość? będziesz ją robić na gaz?

Opublikowano

No nieglupie ;) kupilem ja stuknietą przodem. Zdjecia mam jak wygladala. Ale nie mocno, przebieg kwestia dogadania. Na liczniku 218k

Opublikowano

A u mnie zmiany.. nowy prezent nie specjalnie mieści się u mnie w garażu :D

S-max a wersja Titanium.. brakuje tylko skórki... póki co jestem b.zadowolony z komfortu jazdy jak i wyposażenia. :banan:

IMG_20141213_123217.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.