Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze ktos robil na TD04-16t

Opublikowano

Słyszałem żeby najlepiej pakować turbo z tym największym oznaczeniem.Trzeba tylko wspawać kolektor pod ta turbinę,zmienić wtryski pompę,program i prawie 300KM.Koleś z siłowni ma wsadzone v8 do B3 i dwie takie turbiny jebnięcie ponoć niesamowite.:wink:

Opublikowano

Z taką turbna moze się nieźle zbierac :D

Opublikowano

300 km w b5 powinno za***rdalac:kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tylko dzwieku nie ma ...

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2013 at 11:16 ----------

Kolo pod manuala v8 znalazlem takze jak wypali to po sezonie 2014 start ze swapem

Opublikowano
Tylko dzwieku nie ma ...

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2013 at 11:16 ----------

Kolo pod manuala v8 znalazlem takze jak wypali to po sezonie 2014 start ze swapem

Będzie grubo:oklasky::oklasky::oklasky:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy czy z kasa dam rade dach musze najpierw w domu nowy zrobić niestety. ..

Swap będzie teraz pytanie kiedy

---------- Post dopisany 22-04-2014 at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 21:32 ----------

Zamontowane progi ;)

DSC00099.jpg

DSC00100.jpg

DSC00101.jpg

Opublikowano

kręc gwintem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pokrece pokrece setup zimowy jeszcze

Opublikowano

ładnie ładnie :kox:

Opublikowano
Zobaczymy czy z kasa dam rade dach musze najpierw w domu nowy zrobić niestety. ..

Swap będzie teraz pytanie kiedy

---------- Post dopisany 22-04-2014 at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 21:32 ----------

Zamontowane progi ;)

http://s7.postimg.org/l93k9128n/DSC00099.jpg

http://s30.postimg.org/i0wcto6nh/DSC00100.jpg

http://s28.postimg.org/kecvaxm09/DSC00101.jpg

Może durne pytanie .. ale co to za progi ? :wink:

Opublikowano
Zobaczymy czy z kasa dam rade dach musze najpierw w domu nowy zrobić niestety. ..

Swap będzie teraz pytanie kiedy

---------- Post dopisany 22-04-2014 at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 21:32 ----------

Zamontowane progi ;)

http://s7.postimg.org/l93k9128n/DSC00099.jpg

http://s30.postimg.org/i0wcto6nh/DSC00100.jpg

http://s28.postimg.org/kecvaxm09/DSC00101.jpg

Może durne pytanie .. ale co to za progi ? :wink:

S4:wink:

Opublikowano

Teraz tylko daszka od RS-a brakuje :decayed: Ogólnie dobrze fchój:kox:

Opublikowano

Świr docelowo jaki gril wpada? Ja esowy będę gonił jak coś to PW

Opublikowano
  • Autor

Grill od s ale teraz dzialam z lampami us ile zaa grill

Opublikowano
Grill od s ale teraz dzialam z lampami us ile zaa grill

daj mail na pw i sie dogadamy jakos, na niemcy kolo Frankfurtu latasz?

Opublikowano
  • Autor

Tak na niemcy przez swiecko jesli o ten Frankfurt ci chodzi;)

Opublikowano

swir lata przez frankfurt oder, a nie nad menem :wink:

Opublikowano
swir lata przez frankfurt oder, a nie nad menem :wink:
jak napisal ze przez swiecko to ztrybilem:wink:
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Troche sie pozmienialo wkoncu wpadl grill od es dostalem od zony na urodziny :wink:

Rozkleilem lampy odblysnik w kierunku pryslem na czarno i zrobilem cos w podobie do lamp us tylko nie przyklejalem pomaranczowego odblysnika do szkla lampy tylko do plastiku w lampie zrobie foty to wrzuce jak to wyszlo

No i doszedl grubszy modzik jeszcze nie ogarniety do konca bo brakuje mi okuc na tyl kupilem zestaw od fwd bo byl w miare tani jak by co to mam tylne okucia z poduchami na sprzedaż w dobrych pieniadzach info pw

Wroce z trasy porobie foty moze jakas sesje sie ogarnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.