Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj ja bym sie zaplakal najpierw felgi potem lakier:decayed:

Opublikowano

swir88,czorny, sami rozklejaliście lampy? bo ja swoje tak i w tym samym miejscu mi parują:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja sam nie mam pojecia czemu paruja bo dobrze je zkleilem ...

Opublikowano

na zlocie mi czorny mowil ze paruja bo klej ma w sobie wode i beda parowac do 2 lat :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to moje już nie powinny :decayed:

Opublikowano

to jeszcze półtora roku przede mną :grin:

Opublikowano
swir88,czorny, sami rozklejaliście lampy? bo ja swoje tak i w tym samym miejscu mi parują:facepalm:
]

ja swoje pierwszym razem tez sam rozklejalem lampy i 1 parowala to zaraz ja spowrotem z auta do poprawki i juz pozniej nie zaparowala, moze przy oprawce od kierunku albo gdzies indziej powietrze sie dostaje

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Gleba jest to rozporka musi byc narazie to tylko prototyp wzornik zrobiony w tygodniu bede mial gotowa...

Jeszcze na kanal musze wjechac i wykombinowac cos na tylne wachacze

20130525115049.jpg

Opublikowano

Masz jakieś dokładniejsze foto? dobra robota!:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

niestety nie mam bede mial jak bedzie gotowa ;)

Kumpel mi robił

https://www.facebook.com/benson.pro.1?fref=ts

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 13:33 ----------

Szukam jakichs felg tylko nic ciekawego nie ma .....

Opublikowano

mercedes clk w211 w210 w220 montaz Gratis TANIO (3264191029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jak byś był zainteresowany to mogę mieć takie koła bo znajomy ma do sprzedania jak jesteś zainteresowany to napisz na PW

Opublikowano
  • Autor

...

---------- Post dopisany 01-06-2013 at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2013 at 15:07 ----------

Rano przegladalem allegro i natknolem sie na takie felgi ;)

4x8,5j ET 26 na zdjeciach widac ze prod spasowal idealnie a tyl mam dystans 5mm wiec tez powinno byc ok ....

p1020764.JPG p1020760q.jpg

p1020763aw.jpg

Opublikowano

Dobry wybór, monoblocki byłyby zbyt łagodne do Esowego body:thumbup1:

Kolor zostaje srebrny?

Opublikowano
  • Autor

Tak zostaje srebrny ;)

Opublikowano

Wajsik86 tez ma CLSy, ale wydaję mi się, że miał 9,5 na tyle?:eusathink:

Opublikowano
Wajsik86 tez ma CLSy, ale wydaję mi się, że miał 9,5 na tyle?:eusathink:

dokładnie z tył jest 9.5 i et33,zobaczymy jak to na srebrnym będzie leżało:wink: jaką opone na to dajesz?

Opublikowano

Swir jak zwykle dobry wybor, kolo siadzie za***iście tylko dobre gumy zapodaj :wink:

pozdro

Opublikowano
  • Autor

ja mam 4x8.5 takie musze mieć do quattro.

opona 215/35

Opublikowano

dobry wybór :decayed: u mnie na przodzie, ładnie lezy 215/35 na 8,5j:naughty:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy jak wyjdzie tyl jak by co to mam 5mm dystans... Fajnie jak by zgralo tak jak z przodu ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.