Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wygląda jakby opon nie było:decayed:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

miałem takie same

Opublikowano

O w mordę na 3 zdjęciu patrzyłem długo żeby oponę zobaczyć lol jaki to profil ???

Opublikowano

no dobra oponka :decayed: teraz tylko gewinde do dołu i może jakiś dystansik ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mati_23 oponka to 215/35 ;)

Junior bedzie nizej to wtedy sobie zmierze jaki dystans ma byc ;)

Mial byc grill rs4 ale oponki troche mam spekane wiec zamowilem 2szt nowki 215/35

---------- Post dopisany 17-03-2013 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 09:56 ----------

Przyszla paczka

p1020686yi.jpg

p1020688d.jpg

Opublikowano

jest kosa :) idelanie wyglada a opona nie widoczna niezdziw sie jak zatrzymia cie miski i zapytaja czemu na samych felgach smigasz :banan:

Opublikowano
  • Autor

zobacze kiedy wrócę z trasy to ogarne jakaś sesje :)

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 18:32 ----------

Jak poloze na glebe to pomysle nad sesja narazie koza ...

p1020689o.jpg

p1020690fg.jpg

p1020691l.jpg

Opublikowano
  • Autor

jak zglebie to sobie zobacze

Opublikowano

Ten srebrny kierunek jest paskudny:decayed:

Opublikowano
Ten srebrny kierunek jest paskudny:decayed:

wg mnie właśnie jest mega :grin:

Opublikowano

znajome autko, znam z widzenia :D

zderzak S robi robote :D

co to za gumki i ile sztuka jesli to nie tajemnica:) sam poszukuje co prawda 225/35 ale 215 od biedy tez moglo by byc

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

nankang 330zł sztuka

co do migacza to każdy ma inny gust

Opublikowano

jak to jest, ze masz poszycia liftowe a błotnik nie?

zazdroszcze w tym roczniku :jerk:

Opublikowano
  • Autor

było parę stron wstecz zmieniałem drzwi

na lift

Opublikowano

Nom niezle niezle teraz tylko gleba....

Zawsze mi sie podobal twoj avant, mega robote robil na 19" :slina::slina::slina:

Opublikowano
Ten srebrny kierunek jest paskudny:decayed:

a właśnie że jest dobry fc**j do srebrnego auta:wink:

Opublikowano
Ten srebrny kierunek jest paskudny:decayed:

a właśnie że jest dobry fc**j do srebrnego auta:wink:

+ 100 miałem wiem :decayed:
Opublikowano

felga jakie ET i szerokosc ma ?

Opublikowano

Pasuje ten kierunek, nie zmieniaj czasem!:decayed:

Opublikowano
  • Autor
felga jakie ET i szerokosc ma ?

8,5j et40 plus z tylu 5mm dystans czyli wychodzi et35

---------- Post dopisany 30-03-2013 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 16:31 ----------

Mala sesja byla wieczorem wiecej fot jak znajde chwile ...

dsc0635male.jpg

dsc0663male.jpg

dsc0689male.jpg

dsc0722male.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.