Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ładnie ładnie obszyta jak u mnie, widzę że masz niezła galkę zamiany biegów :wink:

Opublikowano
  • Autor
Male odswierzenie tematu ...

Niedlugo kolejna porcja fotek tylko znajde troche wiecej czasu ;)

http://img443.imageshack.us/img443/2793/p1020517l.jpg

http://img829.imageshack.us/img829/5648/p1020518w.jpg

:thumbup: nieźle wyszło :decayed: coś z dekorami planujesz czy zostaje drewno?

Bedzie jasny carbon ;)

no ładnie ładnie obszyta jak u mnie, widzę że masz niezła galkę zamiany biegów :wink:

Tylko to mi zostalo po mojej mkII :wink:

Opublikowano

no ladnie lecisz z tematem :)

Powodzenia!

Opublikowano

co tam masz za gałkę zmiany biegów? poka poka

Opublikowano

Super avancik :wink: stał się dla mnie inspiracją do działania :decayed: ale spokojnie nie będzie ksera :grin:

Opublikowano

oj takiego avanciora bym chcial... srebrny z czarnymi bixami wyglada nieziemsko:kox:

Opublikowano
  • Autor

No ja niestety bixow nie mam .....

Przyszly do mnie progi wiec niedlugo montaz czekam jeszcze na zaslepki ;)

Zastanawiam sie czy dekory zrobic folia czy hydro grafika .....

I i co zrobic z raczkami od boczkow czy czarny carbon czy prysnac na czarno ....

Opublikowano
No ja niestety bixow nie mam .....

Przyszly do mnie progi wiec niedlugo montaz czekam jeszcze na zaslepki ;)

Zastanawiam sie czy dekory zrobic folia czy hydro grafika .....

I i co zrobic z raczkami od boczkow czy czarny carbon czy prysnac na czarno ....

ja bym dał folię. Możesz sobie zmieniać za każdym razem :decayed: i zawsze wrócisz do fabrycznego wyglądu jakby co

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wrocilem w piatek z trasy i obkleilem dekory carbonem

p1020550g.jpg p1020551sj.jpg

Wymyta komora

p1020552y.jpg

I takie foto z wyprawy do lasu na kulig :cool:

p1020524e.jpg

Opublikowano

nie bardzo ten "carbon":kwasny:

Opublikowano
  • Autor
nie bardzo ten "carbon":kwasny:

lipna fota ale ogolnie fajnie sie komponuje z szarymi fotelami ;)

Opublikowano

albo poprostu jest go za dużo, chyba lepiej by było z nieoklejonym panelem wokół radia i popielniczką :wink:

ale to tylko moje zdanie a twój samochód :gicior:

Opublikowano

Fajny projekt i wyszlo swietnie.

Opublikowano

bez oklejonej konsoli było by nuuuuuuuuuuuuuuuuudno :whistling: a tak to jest wypas wg mnie :decayed:

Opublikowano

Kiedy 2 DIN? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Popielniczka pojdzie w czarny napewno i do tego raczki od boczkow ;)

whyme moze kiedys narazie nie mam w planach narazie cos innego siedzi w glowie :naughty:

Opublikowano
Popielniczka pojdzie w czarny napewno i do tego raczki od boczkow ;)

whyme moze kiedys narazie nie mam w planach narazie cos innego siedzi w glowie :naughty:

:naughty: gadaj co tam modzisz :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na razie nic tylko sa nowe pomysly ale narazie mam remont w domu nowe meble itd wiec gotowki obylo takze odległe plany :wink:

---------- Post dopisany 09-03-2013 at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 08:39 ----------

Kumpel mi felgi prysnoł

20130308151838.jpg

20130308151850.jpg

20130309130319.jpg

20130309130940.jpg

20130309130948.jpg

Jeszcze trzeba gwintem pokrecic opony 4x 215/35

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.