Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Awaryjne otwieranie aut dorabianie kluczykow i wkładek itd POLECAM

http://www.slusarz-szczecin.pl

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Edytowane przez prezesik

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

S-Line leże i pieje :D

Mam nadzieje, że to nie jest klubowe auto :D

Opublikowano

No co kolor ładny :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany jako że ostatnio próbowałem z kolesiem zrobić Logi i za bardzo to nie wyszło to me pytanie -

Kto jest obeznany w tym temacie i zrobi mi to ?

Dodam że za dużo mi pali, odpala ładnie nie kopci, niby wsio okej, ale jednak spalanie i parametry które pokazuje komp lekko mnie przerażają :kwasny:

Opublikowano

Jedź do Leo... Poniżej u mnie masz link diesel-inside.

Opublikowano

Co nie wyszło z tymi logami w czym problem? bo aż jestem ciekaw

Opublikowano

Nie wiem dokładnie ale pisali na ogólnym że coś nie tak z dynamicznymi ... :kwasny:

000 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

000, 001, 003 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

000, 003, 004 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

014, 018, 023 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

004, 007, 013 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

023 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

004, 013, 018 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Widzę że ten dobry magik ma siedzibę na Bezrzeczu , a jest ktoś może na Prawymbrzegu :wink:


Pany a oprócz kolegi Leo na Bezrzeczu jest jakiś magik od audi czy też od Tdików naprzykład na Prawymbrzegu ?

Nie dość że mam piz*.wate spalanie to teraz doszło mi wpierd.lanie prądu ... :angry:

Opublikowano

A byłeś u jacka...?

Po łikendzie mogę wziąć od kolesia namiar na jakiegoś też gostka od vw.który walczy na prawym brzegu.

Edytowane przez SotoM

Opublikowano

Mowa o koledze Leo ? Jeśli tak to niestety nie, z Dąbia mam kawałek, a nie mam zbytnio czasu ...

W ostateczności jeśli nikogo nie znajdę to wezmę chwilę wolnego w robocie i tam się wybiorę :)

Opublikowano

Na bezrzecze z dąbia jest aż 20km ;-)

Jacek nawet wieczorkami loguje fury...

Opublikowano

Mowa o koledze Leo ? Jeśli tak to niestety nie, z Dąbia mam kawałek, a nie mam zbytnio czasu ...

W ostateczności jeśli nikogo nie znajdę to wezmę chwilę wolnego w robocie i tam się wybiorę :)

Ja darłem do niego 110km...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spoko

Nie chodzi tu o kilometry tylko bardziej o czas :kwasny:

Dzwoniłem wczoraj do Leo i w sumie nie muszę robić logów i martwić się o spalanie

Spalanie ok 8 litrów na trasie dla tego silnika z tą skrzynią to normalka :facepalm:

Ale polecam kontakt, pogadał, poradził więc mnie troszkę uspokoił... ;)


Pany gdzieś w Szczecinie ktoś zajmuje się regeneracją lamp ?

Chodzi o środek reflektora ?

Edytowane przez KUBAS2012

Opublikowano

Pany gdzie w Szczecinie rozkoszuje concerta1

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Opublikowano

Noakowskiego podjedz tam jest serwis radii samochodowych

Cudownie mi tam concerta II naprawili

Opublikowano

Jakis numer albo nazwa firmy?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Opublikowano

Dzieki

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Opublikowano
Pany gdzieś w Szczecinie ktoś zajmuje się regeneracją lamp ?

Chodzi o środek reflektora ?

Opublikowano

Oni chca 100 za rozkodowanie radia normalnie chyba ich porypało na cycki:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.