Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Leo, które logi trzeba zrobić w 1.8T, żeby sprawdzić przepływke i turbo? (taki standard chyba)?

zalezy z jakim sterownikiem pod maska ... pierwsze 1.8T na MED 7.1 nie maja w blokach wartosci mierzonych turbo ...

jesli masz pod maska MED7.5 - LMM jest w 002 a turbo w 115 kanale ...

sprawdz tez czujniki stukowe - bedziesz widzial czy wtryskiwacze daja jeszcze rade ;)

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

logi będę musiał zrobić u kogoś kto to potrafi zrobić bo ja jeszcze niestety się tego nie nauczyłem

na privie podesle nr. telefonu ... zadzwon - zobaczymy co mozna z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Leo ja opisze to dokładniej w grupie 011 podczas jazdy zalecane było 2100 a obecne było 1600 dopiero po przekroczeniu 2.5tys obrotów wedlug mapy tak wnioskuje bylo zalecane 2350 a dmuchało nawet 2450 poprostu leży na dole luz wyczuwalny wzdłużny i poprzeczny gruszka podciagnieta juz prawie na maksa od geometri

co do przyczyn to z opowieści kosiaka wynikało że leżała geometria nie turbo całe bo 120km/h i awaryjny był...

oczywiscie jestem świadom że 1000atmosferycznego jest w danych wiec 1.3B w seri AWX ma dmuchać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - AWX ma dmuchac 2350mbar = 1.35bara fizycznie ...

trzeba wyregulowac 2 parametry - max cisnienie doladowania (mala srubka - zderzak pod cieglem gruszki) i dlugosc sztangi - czyli wstawanie turbo

bardzo istotny parametr ustalajacy cisnienie doladowania to przeplyw powietrza - w 003 bedzie to widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i tutaj juz mozemy mieć odpowiedź bo realne dane na przepływce były wyższe od deklarowanych podchodziło pod 450mg brudna czy kleka ? i czy temp paliwa duże ma znaczenie bo kabelki od czujnika są tam urwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly wyzsze bo EGR jest zaslepiony :D

na jalowym EGR masz uchylony = ~ 250mg przeplywu po zaslepieniu podejdzie pod 450mg = brak zasysania spalin

tak - temperatura paliwa ma duzy wplyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poszerzyłem swą wiedzę o 200% z obsługą TDI Podziękował

aczkolwiek niewiem co było przez zaślepieniem EGR ale zobaczymy niech kosiak naumie sie robic Logi i przeanalizujesz ale widże że kabelki trzeba naprawić i przepływka do przemycia raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedź do leo na diagnostyke...

A jak wóz zachowuje sie po odpieciu przeplywki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo, które logi trzeba zrobić w 1.8T, żeby sprawdzić przepływke i turbo? (taki standard chyba)?

zalezy z jakim sterownikiem pod maska ... pierwsze 1.8T na MED 7.1 nie maja w blokach wartosci mierzonych turbo ...

jesli masz pod maska MED7.5 - LMM jest w 002 a turbo w 115 kanale ...

sprawdz tez czujniki stukowe - bedziesz widzial czy wtryskiwacze daja jeszcze rade ;)

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

logi będę musiał zrobić u kogoś kto to potrafi zrobić bo ja jeszcze niestety się tego nie nauczyłem

na privie podesle nr. telefonu ... zadzwon - zobaczymy co mozna z tym zrobic

AVJtka chyba ogarnia, bo kiedyś pamiętam robiłem logi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w szczecinie moge naprawić antene CB i calość wystoić?

Wieczorem jak wrócę do chaty to podam Ci namiary na magika który to ogarnia - jest naprawdę dobry i tani :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie namiar na jakis szrot itd w ktorym znajde czesci do alfy romeo.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Stobnie mają sporo części

na olx poszukaj :)

Trooky co do CB to jest dobry magik gdzieś na Bohaterów, jest też kolo w Zdrojach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w szczecinie moge naprawić antene CB i calość wystoić?

ostatnio się przekonałem ze na noakowskiego "pisi" zakład dobrze robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parter budynku zuritu na Chopina, gość ma ksywę Tora i ogarnia wszystko co jest zasilane prądem :wink: CB to jego konik, polecają go ludzie z forum CB, ja u niego stroilem dwa razy antenkę - dyszka i raz mi naprawił zalane radyjko - za czyszczenie płyty naprawę uwalonego kabla na wyjściu i regulację wziął trzy dyszki, także mogę go polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki widzę że ogarnąłeś sprawę CB. Ja za cholerę swojej SWR znaleźć nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj (sobota) g. 17:00 Na Chociwlu grill organizowany przez Wegla i zachodniopomorska grupe tuningowa, nastepnie o 21:00 Grill na Glebokim z Nocna Jazda Szczecin." Ktoś jedzie na Chociwel bo samemu to tak nie bardzo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki, ale w samym zuricie czy obok? Tak czy inaczej dzieki, zajade...

Mijasz Orlen, krzyzowke i 4m za wiatą przystanku masz wjazd :wink: jest tam gdzieś zawieszony szyld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...