Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, czy gdzieś w szczecinie ewentualnie okolicach przekładają tanio silnik i czy macie jakieś namiary gdzie znajdę silnik do lifta b5 ? Bo chyba czeka mnie swap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zapytaj:

autoprofit. tama pomerzańska 12 - 607 900 020 powinien Darek odebrac.

AUTO MOTOCOMBO szeroka 56 - Marek 697656135

obaj to moi kolesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy gdzieś w szczecinie ewentualnie okolicach przekładają tanio silnik i czy macie jakieś namiary gdzie znajdę silnik do lifta b5 ? Bo chyba czeka mnie swap

Janik 889 303 303 jeżeli cos robia to na maxa dzwon jak chcesz rabat daj znac pogadam załatwimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki polatam popytam osobiście, znaleźć w normalnych pieniądzach silnik alz to jakas paranoja ,

Ratowałby mnie goły słupek, pasuje od b6 b7 alz i z golfa bfq

i szukam od czego jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poprzecznego obawiam sie ze moze nie pasowac -moze brakowac np 1pkt montarzowego na srube od łapy.tak bynajmniej jest m 1wszych tdi gosc kupil sobie silnik od vento i mial byc wlożony do b5 i tak wlasnie bylo...

Tych 2uch co ci podalem to warsztaty teraz warsztaty nie szukaja silnikow skrzyn itd to juz klient sobie sam bata kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze w moim aucie juz z golfa silnik siedzi bo poprzedni właściciel wymienial, napewno głowica nie wiem czy blok , patrzalem po nr w etce i np alz w b5 , w b6 i bfq w golfie maja ten sam numer bloku , w arm ( 1,6 w b5 ) też jest ten sam blok, głowicama delikatnie inne oznaczenie a jednak podchodzi tylko czujnik położenia walka w innym miejscu , musialem dorabiać inna kostkę do niego

Jestem daleki od ściągania angola dla silnika ale chyba trzeba będzie , może sie zwróci przy odsprzedaży gratow,

Pyta z innej beczki, pękła mi kabura na pistolet, jest z tworzywa , bardzo droga była, wiec chce naprawić, gdzie w szczecinie spawaja plastiki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty znowu kombinujesz z silnikami :decayed:

Nie wiem gdzie w centrum, ale jak jeżdżę na Gryfino to widziałem kiedyś ze dwa zakłady spawania zderzaków i innych takich.

Jeden za Podjuchami a drugi już chyba w Daleszewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze w moim aucie juz z golfa silnik siedzi bo poprzedni właściciel wymienial, napewno głowica nie wiem czy blok , patrzalem po nr w etce i np alz w b5 , w b6 i bfq w golfie maja ten sam numer bloku , w arm ( 1,6 w b5 ) też jest ten sam blok, głowicama delikatnie inne oznaczenie a jednak podchodzi tylko czujnik położenia walka w innym miejscu , musialem dorabiać inna kostkę do niego

Jestem daleki od ściągania angola dla silnika ale chyba trzeba będzie , może sie zwróci przy odsprzedaży gratow,

Pyta z innej beczki, pękła mi kabura na pistolet, jest z tworzywa , bardzo droga była, wiec chce naprawić, gdzie w szczecinie spawaja plastiki ?

Na Mieszka I był Maxi plast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze w moim aucie juz z golfa silnik siedzi bo poprzedni właściciel wymienial, napewno głowica nie wiem czy blok , patrzalem po nr w etce i np alz w b5 , w b6 i bfq w golfie maja ten sam numer bloku , w arm ( 1,6 w b5 ) też jest ten sam blok, głowicama delikatnie inne oznaczenie a jednak podchodzi tylko czujnik położenia walka w innym miejscu , musialem dorabiać inna kostkę do niego

Jestem daleki od ściągania angola dla silnika ale chyba trzeba będzie , może sie zwróci przy odsprzedaży gratow,

Pyta z innej beczki, pękła mi kabura na pistolet, jest z tworzywa , bardzo droga była, wiec chce naprawić, gdzie w szczecinie spawaja plastiki ?

A z mundurówki nie da rady tego odciągnąć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co dostałem od firmy nawet nigdy nie nosiłem taki badziew

poszła prywatna , więc nikt nie odda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walther , a kabura black harrier , teraz nowa nie cala stówę , ale ja polacilem kiedyś 150 i szkoda mi a tylko 1 cm pęknięcie za 2 dychy może ktoś pospawa

Jaki tam nr tego radiwowozu bo na telefonie nie widze

A tak wogole to jeśli juz to aspirant nie chorąży, widać jak się zna jasniepan

Po drugie ja jestem lichym sierzancina:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niebuszewie na ulicy Rapackiego w bocznej uliczce chyba żabka jest na rogu tam spawaja plasticzory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan co to pisał w komentarzu się poprawił, że to był starszy sierżant.

W169 o blachach HPWA169

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co poruszać tematu policiji.

Temat rieka.Ogólnie nie zazdroszczę im bo mniej wiecej wiem jak to wygląda.

Powiem wam tylko że pewien kolega też psioczył na nich ze to korupcja,zero stresu i duża kasa.

Sam poszedł w ich szeregi i od razu inaczej myśli:decayed:

Jak go dupneli 100na 50(wiadomo jak to w policji odznakę pokazał albo walnął głupi tekst ) obeszło się mu to w powietrze to nie marudził że korupcja itd:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Nawet nie wiem skąd ten radiowóz

Temat rzeka racja, dużo kasy nie ma , za mało i to o wiele, wiele za wiele, ktoś powie no jak 2 koła na start i mało ? Nie którzy za 700 zł cala rodzinę utrzymują tak racja, ale przed siekierami się nie bronią , ja juz raz nóż z własnego brzucha sciagalem żeby nie gruba kamizelka z kordury to bym miał pamiątkę

Ktoś jeszcze chce powiedzieć ze dużo zarabiam , adekwatnie do ryzyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Nawet nie wiem skąd ten radiowóz

Temat rzeka racja, dużo kasy nie ma , za mało i to o wiele, wiele za wiele, ktoś powie no jak 2 koła na start i mało ? Nie którzy za 700 zł cala rodzinę utrzymują tak racja, ale przed siekierami się nie bronią , ja juz raz nóż z własnego brzucha sciagalem żeby nie gruba kamizelka z kordury to bym miał pamiątkę

Ktoś jeszcze chce powiedzieć ze dużo zarabiam , adekwatnie do ryzyka ?

:whistling:

Szczerze,to zabrałbym nauczycielom a dał WAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...