Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Pany gdzie w szczecinie przetapiaja nasze zloto na rózne wyroby i nie oszukuja ?? mam troche zlomu, chce zrobic sygnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wszystkie stwoje zachcianki tworzyłem zawsze na mickiewicza za ryneczkiem pogodno, ale czy nie oszukują to ciężko powiedzieć. Zawsze ważył p[rzymnie przed i po mówił co dał co przetopił itp. jak zostawało to oddawał. Możesz zawsze podjechac i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś dokładny adres nazwę zakładu , mówiąc za ryneczkiem masz na myśli ze trzeba w ryneczek wjechać , czy gdzieś przed albo po nim po tej samej stronie ulicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie

szukam pomocnej reki z vagiem i kablem, ktora pomoglaby mi przelozyc zegary z 1/2 fis na full fis i polutowac kilka przewodow oczywiscie nie za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pomoże Ci ze wszystkim oprócz jednej rzeczy, jeśli masz jeagera licznik tj biala obudowa z tylu to niestety żeby pozyskać pin od niego o ile go nie masz to koszt jakichś 100 zł pewnie u magika, reszta do ogarnięcia za grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny.

Nie byłoby problemu. Narzędzia mam, sprzęt lutowniczy, przewodów też sporo, piny się jeszcze jakieś chyba znajdą.

Największym problemem byłby termin.

Roboty jest od kilku godzin i do całego dnia. Dziś rozbierałem okolice kierownicy i rozłożenie, polutowanie co trzeba i złożenie zajęło mi 6h bo się nie ma co spieszyć.

Dziś już nie. Jutro ogarniam elektrykę w piwnicy bo ponad 30 lat blok ma i nikomu się ruszyć dupska nie chciało zrobić oświetlenie.

W piątek wyjeżdżam na urlop i wracam cholera wie kiedy, ale max 30.04 bo w przyszły piątek 2.05 lecę na Stolycę Pyrlandii "Za pół ceny" nażreć się za pół darmo, ograbić Ikeę z ołówków i napić piwa z kolegami, więc z Poznania wracam 4.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie gdzie w Szczecinie lub okolicach uszczelnię pompę wtryskową. Słyszałem że Police lub Widuchowa.

Kogo możecie polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik mam VDO pin do niego tez takze spoko daj Marcin namiar do siebie to dogadamy szczegoly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie gdzie w Szczecinie lub okolicach uszczelnię pompę wtryskową. Słyszałem że Police lub Widuchowa.

Kogo możecie polecić.

A skad leci paliwo? Czy po prostu chcesz ją wyjąc rozlozyc na części pierwsze wymienic wszystkie uszczelki,zmontowac i wlozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw z pod dekla. Teraz na dole z pod takiego zaworu gdzie wchodzą kable, podajże prze stawiacza kąta wtrysku. Raczej chciałbym uszczelnić całą pompę.

---------- Post dopisany 24-04-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 21:55 ----------

Nikt nie poleci jakiegoś pompiarza ?

Widuchowa czy Police ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w widuchowej u waldka może być z terminem ciężko ale z dieslem sobie radzi chłop moge tyle powiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamie pomozanskiej diesel serwis. W policach w miasteczku ziemieślniczym tez robią ale kto dokladnie to nie wiem ,wiem ze slyszenia. O tamie mowie bo tam zawsze wozilem pompy i wtryski do robienia... Chyba ze zagadam z Leo czy by rozebral i uszczelnil a ja moge ją wymontowac i zamontowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamie... Kumpel robił tam bwm. Inny znajomy też tam robił. Nie polecam. Szefuńcio... uszczelnił w pompie tylko to co ciekło. A znajomemu wpierał że wyjął pompę z auta i wymienił wszystkie uszczelki. Po czym później się przyznał i z 800zł zszedł do 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...