Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na warszewie tez byl kiedys dizloski warsztat na kredowej kolo papkiego ale czy jeszcze istnieje...to nie wiem.

Wiesz sa opinie rozne na temat kazdego warsztatu tez slyszalem ze dziadek kombinuje ale nie ma co robi dobrze... Na temat łosi z przesocina tez slyszalem od nie 1go miedzy innymi od kolegi ze podobnie robia i graja w c**ja jak z tamy.

Jak chcesz napisz do leo pw .ja wiem ze wymieni wszystkie uszczelki w pompie jakie tylko są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Krematorium mam w miarę blisko, postaram się podjechać choć na godzinkę*bo dawno Was nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o radę,

chcę kupić kabel diagnostyczny + programik do B5 (do użytku własnego np: kasowanie i odczyt błędów itp) . Widziałem na Alledrogo są jakieś zestawy ale nie jestem pewień tego czy to będzie działać poprawnie. Jeśli macie sprawdzone źródełko lub namiar gdzie można nabyć takie cudo to proszę o podpowiedź.

Jeszcze jedno pytanie. Wyskakuje mi co jakiś czas błąd sond lambda (dwie lewe w 2.8 V6). Sondy sprawdzone i niby działają poprawnie. Może znacie kogoś w Szczecinie gdzie można z tym podjechać.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sondami ma tez powiazanie czujnik temp.plynu chlodzacego.zly sygnal o temp silnika do ecu,zle dawkowanie paliwa gdzies sie cos nie spotka nie zgra i czujniki fisiuja.chyba ze sondy zostaly nie udolnie sprawdzone.lub faktycznie ktoras pada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trooky przepraszam za siebie, zmęczenie wzięło górę i mi się przysnęło :( Za to teraz mogę gdzieś podjechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezesik1977 - dziękuje pewnie skorzystam

Jak chcesz mam za free kabelek ale płytkę z programem zgubiłem pewnie da sie ściągnąć z netu

Taki Interfejs diagnostyczny do samochodów VAG OBD II http://allegro.pl/showItem2.php?item=4142517728

Nie chciał wykasować błędów ale za to je szczytywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sondami ma tez powiazanie czujnik temp.plynu chlodzacego.zly sygnal o temp silnika do ecu,zle dawkowanie paliwa gdzies sie cos nie spotka nie zgra i czujniki fisiuja.chyba ze sondy zostaly nie udolnie sprawdzone.lub faktycznie ktoras pada...

Pewnie masz tu racje. Babcia troche stała nie ujeżdżana i wychodzą tego skutki. Jeszcze wynikł kolejny problem jak dam w pędzel to zapalają się kontrolki ABS i Kontroli trakcji i świecą cały czas aż do ponownego uruchomienia i gaszą sie same. :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

prezesik1977 - dziękuje pewnie skorzystam

Jak chcesz mam za free kabelek ale płytkę z programem zgubiłem pewnie da sie ściągnąć z netu

Taki Interfejs diagnostyczny do samochodów VAG OBD II Interfejs diagnostyczny do samochodów VAG OBD II (4142517728) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie chciał wykasować błędów ale za to je szczytywal.

Jak to mówią za darmo to kole w gardło. Jakiś browarek się należy w zamian. Daj namiar na PRIV to się jakoś umówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlo na pw kabelek spakowany od jutra w aucie bedzie jeździł nie lubie piwka :) a jak pisze ze za free to za free niech sie przyda i to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z absem spr swiatla stop na poczatek czy masz,czy nie swieca sie na stale badź wogole ich nie ma. Chyba ze vag odkryje cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany

Lecę z rodzinką na Trzebież i Nowe Warpno (mam taki zamiar jeśli pogoda dopisze) w sobotę czyli 3 maja

Gdzie po drodze lub w tamtych okolicach jest jakiś parking leśny czy coś w tym stylu co by grilla zrobić lub ognisko :wink:

Ewentualnie okolice Szczecina ale nie Arkonka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trzebierzy na plazy palisz grilka... Ale tez jest miejsce na ognisko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Brakuje jeszcze parę osób do zrealizowania zamówienia, ktoś coś ? :naughty: Polary są na prawdę fajne :jerk:

http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...