Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia te Q bo niby powinna mieć a właściciel twierdzi ze nie ma...

Jutro podeśle mi wiecej fot i zobaczy się.'

Chyba pozostanie szukać mi malysza bo a6 to 80% 2.5TDI a reszta 1.8T lub 1.9TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wesz a czemu nie chwalisz się kolegom ze masz b5 poobklejane slinami , miałem Ci to juz wcześniej powiedzieć ale mi wypadło z głowy ze w oczy bije strasznie :decayed: szczególnie w okolicy listew :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka pomoc potrzebna.

Potrzebuję zaślepki na zawór powietrza wtórnego (EGR) do A4 B5 1.8T ANB, średnica w osiach śrub ok. 40mm.

Gdzie takie coś kupię w Szczecinie od ręki? Ew. czy w naszym ASO mają takie wynalazki i głupie pytanie, gdzie w ZS jest ASO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalińskiego- łopiński

struga -krotoski i cichy

radziszewo-benepol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, przeleciałem skodę na zielonogórskiej, vw na madalińskiego i się okazuje, że te ori zaślepki to super mają, ale są do TDi i mają rozstaw 60mm a czego nie ma w etce to oni poszukać nie potrafią za bardzo. Trzeba będzie zrobić ręczną rzeźbę albo szukać zaworu.

Dzięki chłopaki za udany zakup, ale trafić tam jak się jest pierwszy raz to koszmar :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesz a czemu nie chwalisz się kolegom ze masz b5 poobklejane slinami , miałem Ci to juz wcześniej powiedzieć ale mi wypadło z głowy ze w oczy bije strasznie :decayed: szczególnie w okolicy listew :decayed:

To nie było S-line w B5:confused4::confused4::polew::polew::polew:

Jak to nie chwale się???Trzeba tylko poszukać:wink:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-avg-b5-avg-moj-zarzekany-klekot-220828/

Kupiłem już taką a boję się ze jak pozrywam te znaczki to ciul go wie czy potem nie zostanie mi żadna biała plama zwłaszcza z listew:kwasny:

Chwilunia,czy kolega naśmiewa się z mojego paździocha:rant::rant::wink:

Poka swoją:naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plamy kleju po odklejaniu dobrych taśm to idealny jest uniwersalny środek do wszystkiego - WD40.

Odklejałeś wykładzinę i zostały resztki kleju? - WD40

Dziecko ci namazało kredkami świecowymi po oknach czy podłodze - WD40

Taśma malarska zintegrowała się z panelami podłogowymi po kilkutygodniowym deptaniu jej podczas remontu - WD40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plamy kleju po odklejaniu dobrych taśm to idealny jest uniwersalny środek do wszystkiego - WD40.

Odklejałeś wykładzinę i zostały resztki kleju? - WD40

Dziecko ci namazało kredkami świecowymi po oknach czy podłodze - WD40

Taśma malarska zintegrowała się z panelami podłogowymi po kilkutygodniowym deptaniu jej podczas remontu - WD40

To tak jak moja babcia-na wszystko amol:decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że amol to jako placebo na wszystko. Moja wolała szklanę wódki z pieprzem i w pole, nigdy nie chorowała.

A to WD40 to sprawdzona metoda, skąd wiem? Sprawdzałem bo te wyżej wymienione to przechodziłem a informację znalazłem na jakimś forum kobiet pytających jak doczyścić to czy tamto.

Działa też idealnie na ramy okien po odklejonych roletach ew. od zewnątrz jak malowali blok i było trzeba przykleić folię.

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

aha, gorąca woda z płynem do naczyń stosowana kilkukrotnie mocno ścierając nie dała takich efektów jak WD40. Poczekać aż nasiąknie i lekko zetrzeć. No chyba, że plamy po taśmie pakowej czy przeźroczystej, ta też schodzi łatwo.

Tylko mówię o kleju a nie taśmie, malarska papierowa to nasiąkała, te foliowe to trzeba ręcznie zrywać a pozostały klej schodzi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widziałeś moją maskę i zderzak.

Niektórzy sobie "tuningują" naklejkami z "pazurami" ja to mam w 3D bez naklejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się tak nie chwal na forum bo jeszcze potencjalny kupiec zwieje :grin:

Już sobie pooglądałem ;) Jak dobrze zamaskowany to czemu nie. Tylko, że u mnie to lepiej kupić drugą zamiast malować, ale jedyna blisko jest w Xedos za 500zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu całkiem go wyjebal znaczy się zderzak, założył mega cooler i orurowal jak terenówka i też będzie dobrze:decayed:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

To po gradobiciu nie po zachowaniu nic nie ukrywam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie niemka oparła się o maskę, drapała pazurami po niej i mówiła brzydkie słowa po niemiecku w skórzanej czapce gestapo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie niemka oparła się o maskę, drapała pazurami po niej i mówiła brzydkie słowa po niemiecku w skórzanej czapce gestapo.

Toz to normalne,wszystkie niemry tak maja:polew:

Bartek zrob jakis fajny temat co by mozna oblukac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem ale auto jest na sprzedaż wystawione wiec nie ma sensu ;-)

Prawdopodobnie kolejne 4 kolka to sharan ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i specjalnie poszukam dla Ciebie v6 2.8 żeby cię 7 osobowka zostawiać na światłach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to możesz mnie rowerem ścignąć bo nie wiem czy tak szybko spod świateł go pchnę :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...