Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać w niedziele to jest 9luty zapraszamy na spotkanie przy grillku z okazji przejawów wiosny :) godzina 13sta miejsce to parking na "chociwelce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pany potrzbuję maski do b5 kolor nie gra roli aby jak najtaniej no chyba że byłaby w kolorze LY9G "casablanca white" :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ZS-ów

Jeśli ktoś mógłby podesłać namiary do Leo byłbym wdzięczny

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic jeszcze nie gadałem bo uważam ze jeszcze trzeba poczekać aż cieplej się zrobi - myslę ze połowa marca początek kwietnia - chyba że chcesz to mogę umówić parę osób szybciej

PS - ja musze jeszcze maskę pomalować a bede to robić jakos w marcu na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jakoś dziwnie spasowana jest linia dolnych listw chrom drzwi tylnych prawych z szyba boczna tylna prawa... na czołgowych zawiasach drzwi się obniżyły...??? :)(może była szyba wycinana tylna boczna prawa i kijowo ja z chromem wkleili)

nad tylna lewą lampa jest wgniecenie jak cholera...

tak jakby ta tylna klapa jakos dziwnie lezała jakby wyżej od płaszczyzny zakończeń błotników nad lampami tylnymi...może to tylko złudzenie na zdjęciach...

po za tym zdjęcia zrobione na mokrym aucie - mokre się błyszczy jak lala... jak cie jara to,to jedz obejrzyj to na żywo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sąsiad ma wystawioną srebrną w sedanie 2.4 przechodząc obok i lukając zacne auto bym powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ta linia tych chromów scoś nie bardzo a nawet nie zauważyłem tego:facepalm:

Drydne i chyba podjadę.

Nie chodzi o to ze jara ale 2 bobas w drodze a powiem wam że a4 to mały awant,mała cały czas naparza nogami w siedzenie:kwasny:

Zona chce już autobus kupić a mi sie jakoś nie widzi zmiany na Van-a.

Miłosz jak brać V-kę to tylko 2.8 bo różnica w spalaniu nie jest mega a silnik taki sam:decayed:I awanta mi potrzeba:decayed:

Co prawda dźwięk V-ki wymiata:slina::slina:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Rozmawiałem z gościem i jestem troche zniesmaczony:

Tj przebieg niby ori,coś tam było robione przy nim-zawiecha,amorki i łożyska ale olej gość leje 10W:kwasny:

Jak to a6 C5 ma parę oznak korozji-tylna klapa pod listwą oraz drzwi z dołu,narożnik ale to nie wina producenta:decayed:

Wsio sprawne ale abs się świeci bo gostek przeciął kable żeby nie wyciągać czujnika ABS-u podczas wyciskania łożysk:facepalm:

Rzekomo te drzwi ktoś zdjął bo ten błotnik już był malowany pewnie źle scoś spasowali tak powiedział ten gostek.

Rok produkcji to 2003.06 a nie naciąganie 2002.12.

Wsio sprawne tylko wsiadać i jechać bez zastrzeżeń.

Gość wspominał coś że ona pochodzi ze Skandynawii i ma także takie cos że ma zarówkę na długie światła,coś mi tu nie halo skoro ma bixa???

Jak poznac czy ma bixa czy zwykły ksenon,bo rzekomo siedzi tam ori zestaw....

Zadam dziecinne pytanie,jak uruchomić sprysk bixa bo nie wiem:embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic jeszcze nie gadałem bo uważam ze jeszcze trzeba poczekać aż cieplej się zrobi - myslę ze połowa marca początek kwietnia - chyba że chcesz to mogę umówić parę osób szybciej

PS - ja musze jeszcze maskę pomalować a bede to robić jakos w marcu na początku

ok.

może zrobił byś oddzielny temat o tym i co są chętni to by się wpisali na listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon-swiatla dlugie ma w osobnych komorach/zarowkach

bixenon prz uruchamianiu slychac odglos zamykania klapy taki trzask...

ja bym dal sobie spokuj z tym grózem... przewody absu da rade polutowac...

drzwi sie nie demontuje do lakierowania blotnika dła ryski...

kibel....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje podjechać do kogoś kto ma sprawnego lapka z vagiem zabrać na przejażdżkę, porobić logi podstawowych kanałów żeby mieć o czym myśleć i naprawiać na wiosnę, kabelek mam ale lap baterii nie trzyma także jak ktoś by pomógł będę wdzięczny pisać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon-swiatla dlugie ma w osobnych komorach/zarowkach

bixenon prz uruchamianiu slychac odglos zamykania klapy taki trzask...

ja bym dal sobie spokuj z tym grózem... przewody absu da rade polutowac...

drzwi sie nie demontuje do lakierowania blotnika dła ryski...

kibel....

Faktycznie ma bixy i długie,byłem widziałem i powiem wam że moja o 4 lata młodsza jest rodzynkiem w porównaniu do tego a6:facepalm:

Ale z wypasu nawet nawet.

Ogólnie łepek sam sobie zaprzeczał,zszedł 2 klocki z ceny to już wiadomo co jest 5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na zdjeciach widac ze ta audi to zmeczony egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fotach to 1/5 nie widać z tego co tam gniło:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

A co byście powiedzieli na tego:

Audi A6 C5 1.9 TDI 130 Km Płoty ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdjęciach nie widać za bardzo wiele... ciekawe jaki nalot ma...ale myślę ze nie mały... włącznik świateł jest zatyrany okrutnie... srodek wyplakowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...