Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie. Gdzie w okolicy centrum znajdę sklep elektroniczny który będzie miał na wyposażeniu rożne kostki,konektory,wtyczki,wsuwki,przekaźniki i inne takie drobne pierdoły :) Musze dorezac elektryczne fotele i kilka innych gadżetów.

Nie znam jeszcze dobrze szczecina, a wujek Google wysyła mnie do AGD Euro RTV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No więc tak, którego centrum bo Szczecin ma tak jakby 3 centra a raczej "trójkąt bermudzki" w kształcie czworokąta pomiędzy Placami Kościuszki, Szarych Szeregów, Rodła i Bramą Portową.

1) SklepElektroniczny.com - Cz[ci elektroniczne oraz elektryczne - LEDMAR Cz[ci Elektroniczne - ul. Śląska 8. Blisko Placu Grunwaldzkiego. Drogo, średnia/nie miła obsługa starszej (starej) baby.

2) Bliżej Placu Kościuszki/Turzyna - gen. Sikorskiego 8 lub Pułaskiego. PKT.pl pokazuje Sikorskiego a google maps Pułaskiego. Pan zawsze doradzi i ogólne dobre ceny.

3) Bekazet - za mostem Długim, kiedyś byli na Floriana a teraz nie wiem.

4) Skrzyżowanie Bolesława Śmiałego/5 lipca też kiedyś był elektroniczny.

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Przepraszam, teraz to już nie jest Śląska 8 a róg Śląskiej i Jagielońskiej.

https://goo.gl/maps/Tgnpf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A warto dac mu w rece autko?klekoty tez robi?

zapraszam na rolki dynoprojectu - tych z napedem 4x4 obsluze bez problemu dynometem ;)

namiary w linku - prosze dzwonic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A warto dac mu w rece autko?klekoty tez robi?
slyszalem ze w jego żyłach za miast krwi plynie ON....:-D przez leo jezdże dizlem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie gdzie i kto w szczecinie i za ile zajmuje sie renowacja wyrobów skórzanych ?? ( chodzi o buty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dokładnie szukasz z tymi butami, ale ogólnie naprawdę porządnego szewca polecić mogę.

Rudnicki Henryk Usługi Szewskie

Szarotki 14

71-604 Szczecin

501 845 467

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn mam wy***wiste adidaski ze skóry w których wyblakla dotatlnie i wyplowial kolor skór, pomarancz cos jak kolor nubuku, nigdzie nie moge dobrac w necie kolru farby zeby samemu odnowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nie wiem. Buty naprawia świetnie. Glanki oddał lepiej zrobione niż fabryka, ale czy odświeża skórę to nie wiem. Musisz się tam pofatygować i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podpowie mi ktoś gdzie w Szczecinie dostanę peszel?

Tylko nie te dużych i średnich średnic bo potrzebuję mały na przeciągnięcie dwóch przewodów 0,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...