Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to zabrałbym politykom i urzędnikom wyższego szczebla a dał wszystkim innym.

Zarabiają w cholerę, jeszcze więcej pod stołem a zero odpowiedzialności prawnej za swoje czyny ani swoich podwładnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego u nas zniesli opłaty za przepaly

Jak to zrobiliśmy ? Jak kazali płacić to powiedzieliśmy ze jeździć nie będziemy bo spalanie jakie narzucili jest nie adekwatne do charakterystyki służby , chociażby przejazdów pojazdem na Maksa na sygnałach , i szybko się wycofali z płacenia za przepaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie w wojsku, często i gęsto zwykli żołnierze są rozliczani za przepały w ilościach 5l, a panowie decydenci dostają awanse za grubomilionowe przekręty.

Dokladnie :decayed: i nie tylko za 5l ale i nawet za 1l :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was konsole 1din do polifta b5 na części , potrzebuje ramki wokół radia i klimatronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jest tu ktos z koszalina? Poszukuje osoby, ktora sprawdzilaby mi stan foteli u jednego handlarza;) info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do audi a3 8p, chodzi mi o to, zeby mi ktos sprawdzil stan tych foteli, bo to sa uzywki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

poszukiwany sprawny moduł TMC do Navi Plus RNS-D (chyba DX) w celu sprawdzenia czy posiadany w ogóle działa.

Ma ktoś jakiś wolny pod ręką albo na szybko wymontowywalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest ktoś w Szczecinie bądź okolicach, kto fachowo robi programy i go polecacie ? (do 1.9 tdi brb 116km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest ktoś w Szczecinie bądź okolicach, kto fachowo robi programy i go polecacie ? (do 1.9 tdi brb 116km)

zapraszam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie słyszałem ze Leo ladnie robi i śmiga sie potem ze hoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa wy słyszeliście ze dobrze robi, a ja 3 szt u leo robiłem.... ;-) coś pięknego i nie drogo.... Z czystym i pewnym sumieniem jak najbardziej polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEO a takie głupie pytanie ostatnio myśleliśmy z kolega co zrobić z 1Z-ta a mamy osprzęt AEL-a do dyspozycji wtryski 210-tki i turbo K14 mogło by się zgrać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos na zbyciu taki separator antenowy ??

bo nie chce mis sie czekac na wysylke ??

zrssa1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz żeś się obudził jak sprzedałem taki za 5zł.

Sprawdź w MM czy nie mają, bo chyba po 6zł widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mediamarkcie??

a nie bedziesz moze tam dzisiaj albo jutro, bo ja nie mam jak podleciec , przeciez w mundurze nie pojade, bo k**wa ten concert przyszedł i h*jowo fale odbiera i etraz nie wiem czy w radiu jest cos uwalone czy co , bo kazde inne radio mi elegancko dzialalo, na moje oko padlo zasilanie wzmacniacza w radiu, i separatorem podam zasilanie na nowo

a dwa marcin masz moze naped dvd zewnetrzny na usb pozyczyc?? bo padl mi system win 8 w netbooku, zamówilem adrmowe recovery z acera ale na dvd i potrzebny mi naped zewnetrzny

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

a pytanie czy wiesz jak odzyskac dane z netbooka który sie nie uruchamia?? nie rozkrecajac go bo jest na gwarancji i nie chce wyjmowac dysku z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, rozumiesz, akord, ktoś musi te truskawki zebrać. Przez następne dni to w pracy, po pracy też w pracy.

Mam kieszeń, ale z CD, można niby wstawić inny napęd, ale to dedykowana do DELL z wtykiem USB nieco innym, ma dodatkowe zasilanie.

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

Gwarancji nie tracisz wyciągając dysk czy pamięć RAM. To wszystko powinno być pod jedną klapką, którą można wykręcać.

Coś to adapter dysku 2,5" mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...