Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

h*ja, dobrze ze mam lapa jednego na czesci to juz z niego wywrywam nagrywarke slim i kupuje sama obudowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to chyba mam tutaj jeszcze lapka. Na vagowanie dobry, trochę ciężki, ale bateria jeszcze trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biore

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

xp?? usb ma?? to biore bo tylko do vagowania jest mi taki potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusty, ale stał XP, USB oczywiście ma.

Z innej beczki, kto zna stację MOYA? Jakieś opinie? Tak bediks to do Ciebie pytanie ;)

Warto zjechać 5km z trasy aby zatankować tam na karcie VIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie tankuje na mojej, wole tam niz na orlenie

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

a umiałbys postawic na nim xp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie chcialem nic za darmo i teraz tez nie chce :decayed:

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

powiedz mi tylko co to za laptop, , bateria jest, zasilcz jest?? niczego mu nie brakuje, dysk jest?? dlaczego nie ma systemu?? bo jak postawic sam system to pewnie sam dam rade ale czy laps jest kompletny

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

wyrwalem naped ze starego lapka

WP_000057.jpg

to jest sata??

czyli ta obudowa przypasuje??

NOWA Obudowa CD/DVD SLIM USB NA NAPĘD SATA FV GW . (4199119431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednego pracownika, komp już trochę ma i jest zbędny, więc go trzeba "zgodnie z batem/prawem" zapłacić za utylizację albo sprzedać za bezcen bo oddać nie można.

Kiedyś był inny standard gniazda napędu, ale z tego co pokazujesz to powinno pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to pytaj, wezme jak za 50 zł, mówisz, postawie sobie xp sam to jeszcze pamietam jak sie chyba robi, zreszta xp juz chyba za drmo na legalu mozna z neta sciagnac :grin: sam sobie wkoncu licznik odpale w aucie

z obudowa sie wstrzymam bo koles jednak informatyk z wiochy ma taki naped to mi porzyczy

j**any win 8, nawet trybu awaryjnego niema, w biosie pisze ze d2d recovery mozna wlaczyc alt F10 ale c**ja nie dziala, parówy, móglbym wyslac znów na serwis bo ma gwarancje, ale to znowu do czech pojedzie i nie bedzie 2 tygodnie , pytanie czy sterowniki beda??:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no tak, dobrze ze acer ma wsparcie techniczne online z chatem, serwisant napisal mi ze po przywróceniu z płyt bedzie juz wszystko co trzeba, danych nie strace bo zdjalem ubudowe z lapa po konsultacji z serwisantem ze nie styrace tak gwarancji, i tam dysk jest zwykly 2,5 i podlacze sobie go przez kabel od Ciebie do PC i sobie wszystko zgram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to firmowy to musiałem mu wyczyścić dysk dlatego systemu nie ma, rozumiesz, licencja na firmę.

System na 100% był w wersji OEM, więc jest "przypisany do komputera z którym został zakupiony". Nie ma czegoś takiego jak licencja na firmę. Jak sprzedajesz komputer z firmy, to wystawiasz fakturę i kolejny użytkownik jest w dalszym ciągu legalnym użytkownikiem.

A, tak przy okazji. Na miejscu właściciela firmy w której "wiesz, ginie jak to w firmie" wywaliłbym na zbity pysk 100% personelu póki by nie przestało ginąć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko gra, zasilacz zmylił mnie wielkim napisem LITEON a malutkimi jest marka, więc to nie zamiennik.

Płyty też się znalazły, są sterowniki, jest recovery, wszystko gra.

Będziesz miał swój niezbędnik VAGowicza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj z osób obecnych w Zachodniopomorskim ma sprawnego VAG-COMa i potrafiłby podjąć się zaprogramowaniem manetki w AUDI? :) Ściągałem VAGa, mam kabel, a mimo wszystkich odpowiednich ustawień nie mogę się połączyć na VAGu 311.2 z samochodem, natomiast na Polskim VAGu działa, ale tam nie potrafię zaprogramować sobie tej manetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc też szukam kogos kto pomoze mi w tym samym problememm mam wszystko manetki i tp ale mamm inny problem zrobilem swapa z 1.6 na 2.0 i mamm problem z adaptacja chamulcy swieci ham esp abs nie daje sobie z tym rady licznik posiadam jeden od 1.6 i od 2.0 tylko ze to angol wole powrucic do starego odrazu imo trza sciagnac zna ktos dobrego w tej sprawie jestem z okolic szczecina pozdrawiam i z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...