Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Kto ze Szczecina pomoże ustawić kąt wtrysku ?

Vaga mam. Oczywiście nie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrej firmy ze Szczecina zajmującej się dochodzeniem odszkodowań od ubezpieczalni

Uszczerbek na zdrowiu, wypadek w domu nic wspólnego z komunikacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam czy macie jakas firmę zakład homefachowca który zajmuje się naprawa radii fabrycznych ? Oczywiście audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, proszę ja ciebie, radio odmienia się (obecnie) jak dildo.

"nie ma" kogo czego? dildii? :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź bo Cię

Na noakowskiego znalazłem jeden zakład , poleca ktoś, korzystał ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Police brutality. Police brutality. Police brutality.

Ty nawet nie wiesz co ja mam w domu. Jak się pomylę to śpię na wycieraczce. Takie są te filolożki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam czy macie jakas firmę zakład homefachowca który zajmuje się naprawa radii fabrycznych ? Oczywiście audi

co z radioodbiornikiem jest nie tak ze szukasz pomocy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem concerta 2 z a6 do swojej b5 , juz mialem takie radio kiedys i wiem ze w aucie wsio ok

Sprzedajacy poinformowal mnie ze kuoil je z autem i urwana antena i radio slabo odbiera , cd dziala elegancko, tanio to kupilem

Okazalo sie ze u mnie tez fm slabo odbiera , cicho i trzaska, cd dziala elegancko, zanioslem je u siebie na wiosce do takiego dziadka co naprawia rtv agd i sprawdzil mowi ze glowica walnieta , gdzeje sie i cos tam i ona jest winna czy jakis tam tuner, i ze naprawa nie oplacalna , zreszta nie znalazl czesci

Szukam kogos kto zjadl zeby na radiach , ma wiedze i czesci do jego naprawy o ile faktycznie jest to oplacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim sprawdz co sie dzieje z twoja antena - jesli masz wzmacniacz w antenie - z czasem korozja wewnatrz anteny powoduje znaczny spadek sygnalu ... jesli potrzebujesz czesci do radia - podjedz do Audionu (namiary znajdziesz w necie) - Zbyszek ogarnia takie radia bez wiekszego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazał mi błąd 00858 w vagu

W poniedziałek dam radio soulmasterowi żeby podpial u siebie i zobaczył czy działa

On nawet jeszcze o tym nie wie hehehehe

Jak u niego będzie grać h*jowo tzn ze winne radio , wtedy tam podlece z nim, dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlituj się. W weekend mam czas.

W poniedziałek dalej odwalam pańszczyznę na akord a Ty mnie tu jakieś artefakty będziesz znowu znosić. :wink:

Licznik gotowy, będziesz mógł sprawdzić synchro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lece na weekend do Gryfic, w sumie miałem dzisiaj jechać na szczecin autem na nocke ale jak odpaliłem fure do wyjazdu, to poczułem jakbym miał 1000 koni pod maska, chodził jak dragster , zaglądam pod auto , a tam środkowy wisi, plecionka się rozsypała :decayed:

I na 9 rano jestem umówiony na spawanie

antenę Ci od razu w poniedziałek lub wtorek przyniosę, przecież spr radia to 1 minuta czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie, przecież ja mam teraz tego Blaupunkta wmontowanego i wyjęcie go to wcale nie 1 minuta. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze ze nie zrobiłeś sobie tak ze można je na prędkości wyjąć tylko tobie znanym sposobem magicznym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...