Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany raz jeszcze dzieki za polecenie Jacka:wink:

W sobotę miałem przyjemność spotkać sie z nim i powrót do domu był z bananem na twarzy mimo zdechnietej przepływki.

Leo raz jeszcze dzieki:hi::hi:

Na tej padniętej przepływce na sce już czułem różnicę.

Wczoraj dostałem 3 sztuki do sprawdzenia,jedna pasowała parametrami do tego o czym rozmawialiśmy i teraz jest zaje....:banan::banan::banan:

Nawet nie ma polotu do tego co było przed wizytą:facepalm::facepalm:

Pojeżdżę tak może do końca wakacji i melduje sie na softa prze pana:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak większość ludu od Jacka wyjeżdża... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek w audionie wiedział mi ze się nie opłaca radia naprawiać, ze głowica j**nieta w radiu i cuda w znalezieniu części

Zanioslem do pisi na noakowskiego 27, naprawili za 150, ponoć cudem znaleźli procesor do tunera radia

Ot taka historia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak większość ludu od Jacka wyjeżdża... :)

Długo biłem się z tym czy jest sens,tym bardziej ze w moim otoczeniu każdy ma podejście ze samochód ma służyć do jazdy i tyle:facepalm:

Ale nie żałuje tego kroku ani na chwile.

Ale to uzależnia i już kusi mnie a żeby zapodać 216.

Szwagier ma volvo s60 2.4D i uważa ze jego auto to rakieta,a po takim zabiegu moc podobna do jego tylko jego to czołg:decayed:

Mam parę spraw do ogarnięcia,to szyba itd itc.

Jacek podaj proszę nr do tego gostka od wtrysków ze Stargardu:hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo jaki ma nalot

zderzak tylny do naprawy i lakierowania narożnik jakiś pęknięty/przerysowany...

motor 90km muł jak na tą budę- chyba ze wirus tam zawita to już będzie to lepiej jeździło,V-max tez będzie nie za ciekawy.

z zewnatrz całkiem fajnie to wyglada - ale wnetrze ....to drewno - feee.

no i tam chłopina pisze ze te koła za dopłatą czyli liczy na 11000pln

jedź zobacz to na żywo jak wyglada -a co ty chcesz młodszy wymienic na starszy...? jak zmieniac to na nowszy rocznikowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest delikatny problem z turbinką u mojego ojczulka w passku a mianowicie, mój ojczulek ma passata b5fl 2001r 1.9 TDI AWX 131km i problem polega na tym że po regeneracji turbiny owa nie ma jak gdyby mocy od dołu zaciągnąć czuć że turbina zaskakuje dopiero przy 2500 obr/min. Wczoraj po długiej zabawie u Kazika udało się delikatnie to poprawić ponieważ teraz już jakoś sobie lepiej radzi na pierwszych 3 biegach ale już 4 i 5 bieg to niestety porażka. Z tego co odczytaliśmy to powinien np pompować 1 bar a pompuje ledwie 0.4 bara. Może wie ktoś co może być tego powodem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle zrobiona turbina lub pierscien zalozony do gory nogami ... zrob logi dynamiczne z 011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo jaki ma nalot

zderzak tylny do naprawy i lakierowania narożnik jakiś pęknięty/przerysowany...

motor 90km muł jak na tą budę- chyba ze wirus tam zawita to już będzie to lepiej jeździło,V-max tez będzie nie za ciekawy.

z zewnatrz całkiem fajnie to wyglada - ale wnetrze ....to drewno - feee.

no i tam chłopina pisze ze te koła za dopłatą czyli liczy na 11000pln

jedź zobacz to na żywo jak wyglada -a co ty chcesz młodszy wymienic na starszy...? jak zmieniac to na nowszy rocznikowo...

Nie no kuzyn zaczął chorować na A4

Fajnie się prezentuje to fakt, z tego co kuzyn mówił to kolo ma niby3 zestawy kół do niej

No drewno to pierwsze co bym osobiście zrobił oklejając czymś ciekawszym :wink:

A może macie jakiś propozycje A4 w naszej okolicy wartej uwagi w podobnej cenie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego te turbo bylo dawane do regeneracji? Ten sam problem byl z mocami przed regeneracją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo było dawane do regeneracji ponieważ padło całkowicie silnik wpadał w tryb awaryjny i nic nie dmuchało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od padlo calkowicie do nic nie dmuchalo - daleka droga ... zrob logi dynamiczne i napisz kto i w jakim stopniu (jaki zakres napraw) regenerowal turbuine ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od padlo calkowicie do nic nie dmuchalo - daleka droga ... zrob logi dynamiczne i napisz kto i w jakim stopniu (jaki zakres napraw) regenerowal turbuine ??

Skoro o turbinach mowa...

Leo, które logi trzeba zrobić w 1.8T, żeby sprawdzić przepływke i turbo? (taki standard chyba)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo powiem Ci tak historia z turbiną zaczęła się od momentu jak podczas jazdy nagle silnik wpadał w tryb awaryjny i turbina przestawała dmuchać. Turbina została wysłana do jakiegoś zakłada w ostródzie i na fakturze mam tylko napisane "kompletna wymiana,naprawa" czyli z tego co mi na warsztacie mówili były wymienione bebechy tej turbiny (turbina była dwa razy odsyłana za nim ostatecznie została zamontowana w samochodzie bo ciągle było coś nie tak) po zamontowaniu turbiny po regeneracji już tak było że od dołu w ogóle nie ciągnęła dopiero od 2,5 tys obrotów było czuć że coś turbina dmucha. logi będę musiał zrobić u kogoś kto to potrafi zrobić bo ja jeszcze niestety się tego nie nauczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...