Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rozmawiałem z drifterami, na chociwlu od godziny 10:00 w niedziele tą terazmożna się pojawiać, będą siedzieć gdzieś do 15:00. Ja się wybieram :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tygodniu też mogę podjechac w Szczecinie bo obecnie tutaj jestem, żaden problemo :D co do Chociwelskiej też bym chętnie podjechał :D ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wy ludzie ze szczecina wypuszczacie sie dalej jak waly itp ? Bo co widze jakies wycieczki spotowe to szczecin sie nie pojawia tak jak by mama nie pozwalala wam oddalac sie od domu albo boicie sie wyjechac dalej bo sie zgubicie a ten szczecin to jest tylko ostatecznosc poniewaz mi jak i wielu z nas nie usmiecha sie jechac 40 km i wiecej tylko po to zeby postac max 30 minut i pojechac do domu to tylko kpina a nie spoty tak wiec ogarnijcie sie i dawajcie po za ten szczecin na caly dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gadacie kolego :) choć pewnie, nawal pracy,brak czasu, lenistwo, wygoda sprawi że nikt się z Niego nie ruszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj Martinez ze jezeli ktos chce odpoczac od pracy to nigdzie sie tak nie wypocznie jak przy jeziorku i grillu wsrod ludzi ktorzy tworza mila atmosfere a jak ktos sie boi poznawac nowych ludzi badz boi sie wody no to juz nie moja sprawa ale uwazam ze chnociaz ten raz w roku mozna sie pojawic na takim spoci tym bardziej np na insko jest tyle uczciwie ze kazdy musi dojechac czy to mniej czy wiecej km ale musi dojechac a nie najlepiej tylko szczecin i szczecin nawet dziewoklicz okazal sie zbyt daleka dzielnica dla szczecinian wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozniej czytasz na forum ze spoty wygasaja i w ogole owszem wygasaja ale kto temu jest winien na chwile obecna to tylko nasza grupka utrzymuje spoty przy zyciu jeszcze staraja sie jak moga chlopaki z gryfina to im trzeba przyznac a szczecin ma to wszystko gleboko gdzies bo dla nich to najlepiej jak spoty odbywaly by sie pod ich klatkami badz drzwiami od domu to wtedy frekwencja byla by 100% nic w ta niedziele jezeli pogoda dopisze spocik Insko i tyle kto przyjedzie ten napewno nic nie straci a moze zyskac za***isty dzionek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju ile w Tobie zlości :D co się dzieje :chytry: po prostu trzeba czekac na klubowiczow którzy bedą się stawiac na wspolnych zlotach, spotach :) bez zbednego gadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie był w pracy w tedy kiedy są te wszystkie imprezy motoryzacyjne to bym się pojawiał.

Niestety WSZYSTKIE weekendy/święta pracuje :confused4: A tak... to mogę pomarudzić chociaż na forum :)

I pewnie nie tylko ja tak mam, stąd zawsze mała frekwencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w moim przypadku termin wszystkich imprez pokrywa sie z terminami kjs/sos/rs wiec ciezko zebym byl ;) A w wolny weekend chcialoby sie odpoczac w domku, pobyc z rodzinka, ew. na godzine wyskoczyc wieczorem na waly, a nie na caly dzien jechac i to jeszcze na drift trening jak mnie to nie pasjonuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, była jakaś biała a4 b5, chyba stare a6 combi i nowsze a6 combi ale żadnego z aut nie kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...