Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie potrzebuje jakis warsztat co mi reflektory zrgenerują tzn ze starego Nissana 300ZX w szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie.. ;)

Robił ktoś renowacje swoich alu gdzie s w nas w poblizu? Nie musi być Szczecin. Kupiłem ładne alu ale lakier mnie sie nie podoba i musze przemalować.

jak znacie kogos to dajcie znac. Mysle o piaskowaniu i lakierowaniu proszkowym ale jak macie inne propozycje to dawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz też poszukać jakiejś formy która wypiaskuje a potem firmy która polakieruje, ja tak zrobilem pare lat temu z felgami od skutera :D wiem ze piaskowałem gdzieś na wyjezdzie ze szczecina na struga jadąć z miasta na końcu zabudowań po lewej stronie..

jak ogarniesz temat to napisz jak cenowo wyszło, tez sie zastanawiam nad renowacją:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co to mozesz zadzwonic tutaj i sie zapytac http://panoramafirm.pl/czepino/mw_piaskowanie_marcin_wozniakowski-afylpm_zbm.html

bo sam sie nie orientuje ile biora ;) aczkolwiek proszkowo raczej nie maluja

PS zna ktos dobrego rezacza w aluminium ?? na forum badz w okolicah :naughty: ?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mierzynie jest tez inny gosciu który mi naprawial felge i zrobil bardzo ładnie a nie kroi tak jak htl ;D ich ze względu na cene mało kto poleca niestety, kiedyś już wrzucałem zaznaczone na mapie gdzie on jest ale jak ktos chce mogę to jeszcze raz zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś wie gdzie mozna zakupić rurki na modernizacje wydechu ;P ??

nie musi byc koniecznie nierdzewa albo kwac zwykla wydechowa też moze byc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...