Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] M.T.U szkoda całkowita zanizona wartosc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem wycena za szkodę chcą mi zrobić całkowita i zaniżają wartość auta w auto włożyłem trochę kasy i jest więcej warte a M.t.u proponuje mi 9500 do tego nie wliczyli wszystkiego np. ze została uszkodzona chłodnica Klimy ze mam instalacje gazowa z wtryskiem gazu ze SA 4 el szyby a nie 2 itp. Proszę o pomoc ponieważ suma 9500 mi nie odpowiada a ja o wypadek się nie prosiłem

http://www.yousendit.com/download/S1VBYUp4SU85NVZMWEE9PQ wycena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wycenili auto na 11200, a 9500 chcą wypłacić i zostawić ci wrak. Teraz nawet jak doliczą wyposażenie które masz, to jedyne co może się zmienić to koszt wraku na Twoją niekorzyść, tak mi się wydaje. Chyba że dodatkowe wyposażenie w aucie którego nie wliczono, uległo podczas wypadku uszkodzeniu i nie doliczy się do wartości wraku. Sądząc po wycenie, i tak nie masz szans żeby auto naprawić i żeby uniknąć szkody całkowitej. Jakieś mądre głowy powinny się wypowiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam problem wycena za szkodę chcą mi zrobić całkowita i zaniżają wartość auta w auto włożyłem trochę kasy i jest więcej warte a M.t.u proponuje mi 9500 do tego nie wliczyli wszystkiego np. ze została uszkodzona chłodnica Klimy ze mam instalacje gazowa z wtryskiem gazu ze SA 4 el szyby a nie 2 itp. Proszę o pomoc ponieważ suma 9500 mi nie odpowiada a ja o wypadek się nie prosiłem

http://www.yousendit.com/download/S1VBYUp4SU85NVZMWEE9PQ wycena

zawsze mozesz sie odwolac od wyceny ale...

Sytuacja wyglada tak ze oni wyceniaja ci samochod wedlug wartosci rynkowej. Niestety wartosc AEB z tych lat tak wyglada. Ostatnio sam sprawdzalem bo dostalem oferte z mBanku i wycenili na ok 12k a ja mam 98r. To ze wsadziles kase w samochod ich za bardzo nie interesuje bo nie patrza na to. Mozesz polozyc faktury za 20k a oni i tak wyplaca ci tyle co jest warte wedlug tabelek. Ja tak mialem z honda, napisz do moskala bo niedawno przez to przechodzil. mozesz jeszcze zglosic sie do specow ktorzy walcza o kase od ubezpieczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba powino mi podwyszyc wartosc to ze nie wliczono mi instalacji gazowej nie wliczono tez wszystkich uszkodzonych elementów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba powino mi podwyszyc wartosc to ze nie wliczono mi instalacji gazowej nie wliczono tez wszystkich uszkodzonych elementów ?

a czy tylko dlatego ze masz LPG to wartos twojego samochodu wzrasta o wartosc LPG?? wedlug ubezpieczalni nie, wedlug rynku roznie to bywa. nie patrz na ceny na allegro bo tam mozesz wiecej krzyknac za auto jak jest dofinansowane. to nie jest element montowany fabrycznie tylko dodatkowy ktory sobie zalozyles. wyliczyli ci szkode calkowita za cale auto. jakbys mial tylko czesc to wtedy mozes sie klucic ze jeszcze cos jest rozwalone i zadac kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze do nich pismo bo duzo zeczy nie wliczyli tylko ze za 10tys nie kupie drugiego takiego A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...