Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Tomek [Rzeszow]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LVDzr.jpg

LVIyJ.jpg

LVQ29.jpg

LVV1r.jpg

Witam :] wiec tak A4 1.8 Turbo Quattro 198 kucykow.

wersja USA ( skrzynia manualna) zmienione zderzaki ;] nakladni na progi od S-line obecnie na kolach stalowych na lato alufelgi 18 z polerowanym rantem,swiatla xenon tyl zmienione lampy na LEDy.

sodek tapicerka skorzana podgrzewane fotele szyberdach wbudowana nawigacja dvd naglosnienie BOSE 10 glosnikow (robi wrazenie) 8 poduszek .

w planach mam wymienic wydechy na sportowe (nie glosne buczace chodzi jedynie o wyglad ) i spojler na klape tylna:)

oceniajcie jesli ktos ma jakis pomysl co mozna jeszcze zrobic prosze pisac :)

Opublikowano

Fajny sline, gdyby nie te tylne lampy :)

Opublikowano

Fajne B6 :good: Kiedyś widziałem Cię na Rzeszowie, USeye rzucają się w oczy :wink4:

Opublikowano

światła tył jak dla mnie :sick3:

malnij środek felgi na czarno i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ok a kiedy jest jakis spocik bo ja za duzo narazie nie wiem bo swierzak jestem :) a co do tylnych lamp to moze za ladne to nie sa ale za to w nocy sie ladnie prezentuja widac dwa diodowe paski jeden mniejszy pod nim drugi wiekszy :)

Opublikowano

ładne auto!!!!! silnik+Q przemawiają do mnie najlepiej :decayed:

pomacamy na spocie

Opublikowano

Fajna furmanka :decayed:

Ale xenon ori to chyba nie jest?? no chyba ze na USA były wypuszczene bez sprysków.

Opublikowano

piękny silniczek ......jak zdrowy to czipować od razu na jakieś 210km :>

Opublikowano

Fajna furmanka :decayed:

Ale xenon ori to chyba nie jest?? no chyba ze na USA były wypuszczene bez sprysków.

byly takie wersje :cool1::)

Opublikowano

Fajna furmanka :decayed:

Ale xenon ori to chyba nie jest?? no chyba ze na USA były wypuszczene bez sprysków.

byly takie wersje :cool1::)

dokładnie, w USA nie wszyscy mają spryski :wink4:

Opublikowano

Widziałem to auto na Allegro niedawno.

W wersjach USA nie było BEX'a (który nota bene ma 190KM, a nie 198) tylko AMB, który ma 170KM.

Nie było ksenonów bez sprysków w wersji USA!!! :wallbash:

Tylne lampy zmień na ORI!!! Zderzaki S-line :good:

Jaki masz raport Carfax??

Opublikowano

Nie było ksenonów bez sprysków w wersji USA!!! :wallbash:

:polew: byłeś, widziałeś??

osobiście robiłem tą fotę :cool1:

cfc892e8f482b740m.jpg

Opublikowano

Nie było ksenonów bez sprysków w wersji USA!!! :wallbash:

:polew: byłeś, widziałeś??

osobiście robiłem tą fotę :cool1:

cfc892e8f482b740m.jpg

Mieszkałem w stanach rok jak byś chciał wiedzieć. A w stanach to myślisz, że nie wymieniają lamp. :polew: Aha ja nie chodze i nie strzelam fot B7 :polew: :polew: :polew: Tam jest dużo ciekawszych rzeczy do fotografowania niż A4 B7.

Opublikowano

nie robiłem tam tylko zdjęć aut :cool1: ale ta fotka to nie jedna sztuka na BIX bez spryskiwaczy którą widziałem

ja nie chodze i nie strzelam fot B7 :polew: :polew: :polew: Tam jest dużo ciekawszych rzeczy do fotografowania niż A4 B7.

czy mnie się wydaje czy jesteś zazdrosny o tę fotę :wink4::decayed::polew:

koniec OT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.