Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o takim wzorze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

powiem Wam że mialem kupić takowe felgi w stanie igla bez opon za 650zl ale nie mialem kasy, jak kasa sie znalazla to w tym samym dniu fele poszly ... szukam dalej

Opublikowano

Ja sobie takie 16 sprawie na zimę :naughty: Tylko problem w tym, że mam jeszcze dobre zimówki 15, ale zawsze coś sie wymyśli :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

ja właśnie mam zimówki 15" i nie zmieniam, na lato i tak jakieś kapcie muszę kupić więc rozmiar 16" będzie optymalny :)

Opublikowano

mi się one nie podobają i tyle, chyba żeby poszła polerka na wysoki połysk to wtedy inna bajka!

Opublikowano
mi się one nie podobają i tyle

to pokaz jakie ci sie podobaja w 16"

Opublikowano

miałem takie 16 i uważam że jeśli są w świetnym stanie to wyglądają naprawde niezle na aucie (jak na 16)

Opublikowano
mi się one nie podobają i tyle

to pokaz jakie ci sie podobaja w 16"

http://www.allegro.pl/item913690986_mercedes_16_5x112_190_w124_s_klasa_5_szt.html

typowa mercedesowska fela(z w124) na mercedesie jeszcze jako tako ale do Audi :thumbdown:

brzydka i nie do Audi :gwizdanie:

Opublikowano
mi się one nie podobają i tyle

to pokaz jakie ci sie podobaja w 16"

http://www.allegro.pl/item913690986_mercedes_16_5x112_190_w124_s_klasa_5_szt.html

no to pojechałeś kolego z tą felgą z merca :gwizdanie:

jak 16" to najlepsze wyjście ori, ale zawsze znajdzie się coś innego równie dobrze pasującego.

16" ORI polecam szczególnie na pakiet zimowy łatwa w utrzymaniu i trwała :good:

qS2kS.jpg

Opublikowano
mi się one nie podobają i tyle

to pokaz jakie ci sie podobaja w 16"

http://www.allegro.pl/item913690986_mercedes_16_5x112_190_w124_s_klasa_5_szt.html

to maja byc ladniejsze felgi :blink: jakby to bylo forum Mercedesa to ok ale do Audi one za chiny nie pasuja, w tym rozmiarze oczywiscie.

Opublikowano
mi się one nie podobają i tyle

to pokaz jakie ci sie podobaja w 16"

http://www.allegro.pl/item913690986_mercedes_16_5x112_190_w124_s_klasa_5_szt.html

to maja byc ladniejsze felgi :blink: jakby to bylo forum Mercedesa to ok ale do Audi one za chiny nie pasuja, w tym rozmiarze oczywiscie.

nawet w rozmiarze 19 by lipnie wyglądały :sick3: Audi ma zupełnie inny charakter nież Mietek

Opublikowano

link to był brecht, ale tak się słada, że mam takie fele (zostały mnie się) jak wpadną kiedyś oponki w tym rozmiarze to założe felgi zroię foty i zobaczymy jak będzie wyglądało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.