Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Trefne radio, czy brak separatora antenowego?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

zalozylem dzis do siebie radio blaupunkt zamiast ori. glosniki tylne hulaja jak trzeba, tylko radio slabo odbiera... trefne radio czy musze dorzucic separator? jak to jest z tym? bo tak sobie mysle ze skoro blaupunkt nie wymaga modulu do glosnikow to tez separatora. co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź przewód zwykły kabel (min długość 50cm) włóż odizolowaną część kabla w gniazdo anteny (tą dziurkę w środku) kabel trzymaj do góry w kierunku dachu i szukaj stacji jeśli złapie jakąś czysto to znaczy że radio OK.

Ja też miałem problem po zmianie symphony na navigation plus (czyli panasonica na blaupunkta) okazało się że nagle na standardowej antenie nie działa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem u mnie tez polega na tym ze na postoju jest ok, chociaz nie do konca bo wczesniej mimo slabego sygnalu radia eska w elblagu radio ori lapalo ta stacje a teraz nie. za to jak jezdze po miescie to nawet zetka czy rmfka odbiera co prawda niby bez szumow ale raz ciszej raz glosniej czego nie ma na postoju... jutro chyba wrzuce inne radio i zobacze bez tylnych glosnikow bo nie mam modulu ale bedzie wszystko chyba jasne. to tylko audi skomplikowalo nam tak zycie czy w innych markach tez jest taki problem jak chcemy miec inne radio niz ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak miałem w fiacie marea, no za żadne skarby nie grało mi drugie radio a ori grało, wzmacniacz antenowy dopiero pomógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...