Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klima, a obroty na 1 biegu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. mam takie pytanie; czy to normalne, ze gdy właczona jest klimatyzacja auto potrzebuje dużo większych obrotów? Głównie chodzi tu o 1 bieg.

pozdrawiam

Opublikowano

przy silniczku 1.8 mozesz odczuwac mniejsza moc, na jalowym biegu obroty moga na chwile sie podniesc, ale tylko na chwile.

co to dokladnie znaczy ze:

auto potrzebuje dużo większych obrotów
Opublikowano
  • Autor

chodziło mi o to, ze na pierwszym biegu kiedy klima jest załączona muszę dać mu więcej gazu niz gdy jest wyłączona. Gdy daje tyle samo co na wyłaczonej to czasami muli.

pozdrawiam

Opublikowano

to naturalne :twisted:

Opublikowano

poprostu klima zjada pare kucyków :razz:

Opublikowano

czyli masz 115 :razz:

Opublikowano
chodziło mi o to, ze na pierwszym biegu kiedy klima jest załączona muszę dać mu więcej gazu niz gdy jest wyłączona. Gdy daje tyle samo co na wyłaczonej to czasami muli.

pozdrawiam

poprostu z wlaczona klima silnik jest bardziej obciazony ....

Opublikowano
poprostu klima zjada pare kucyków :razz:

Jak nie parenaście

Opublikowano
czyli masz 115 :razz:

w dieslu sie tego nie odczuwa wcale

w benzynce niezaturbionej slyszalem ze ok 5%

Opublikowano
czyli masz 115 :razz:

w dieslu sie tego nie odczuwa wcale

w benzynce niezaturbionej slyszalem ze ok 5%

nie przesadzaj czuc ze jest slabszy w czasie jazdy a w szczególnosci podczas przyspieszen :razz:

Opublikowano

minimalnie moze tak...ja do tej pory mialem same benzynki i tam czuc nieporownywalnie bardziej

Opublikowano
czyli masz 115 :razz:

w dieslu sie tego nie odczuwa wcale

w benzynce niezaturbionej slyszalem ze ok 5%

nie przesadzaj czuc ze jest slabszy w czasie jazdy a w szczególnosci podczas przyspieszen :razz:

Czuc jak najbardziej spadek mocy przy wlączonej klimie.

Opublikowano
czyli masz 115 :razz:

w dieslu sie tego nie odczuwa wcale

w benzynce niezaturbionej slyszalem ze ok 5%

nie przesadzaj czuc ze jest slabszy w czasie jazdy a w szczególnosci podczas przyspieszen :razz:

Czuc jak najbardziej spadek mocy przy wlączonej klimie.

nawet u ciebie majac 150 kucykow??to ile trza miec zeby nie czuc spadku mocy??pewnie ze 300 :lol:

Opublikowano

przy 150KM w TDI to lekki spadek mocy raczej nie przeszkadza

Opublikowano
przy 150KM w TDI to lekki spadek mocy raczej nie przeszkadza

Nie przeszkadza ale go czuć :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

no to po prostu sobie wkręce, ze jak wyłaczam klimę przy przyspieszaniu to tak jak bym zwiększał MOC :-)normalnie nitroBOOST z komputera pokładowego i 7 Warpowa i smigamy w nadprzestrzeń...

Opublikowano

U mnie też czuć, że przyspiesza słabiej i trzeba dać więcej gazu żeby płynnie ruszyć jak bez klimy :D To normalne...

W 300KM też napewno czuć spadek, ale na wyścigi to ludzie nawet wspomaganie wyjmują :)

Opublikowano

Czuc lekki spadek mocy i w benzynce i w TDi-ku :smile:

Opublikowano

Przy silniczku 1.6 to dopiero czuc :???:

Opublikowano

No to sobie wyobraź co się dzieje w pojeżdzie typu Fiat Panda hahahahaha :mrgreen: trzeba nogami sobie pomagać jak się jedzie z rodzinką na mazury :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.