Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Plamy powstajace od niedawna wokół wkładów lusterek zewn. ?:/ HELP!


Gość mayday2001

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mayday2001
:confused4: Witam ! Od jakiegoś czasu powstają na rantach wokółwkładu w lusterkach zewnętrznych plamy rdzawego koloru .Nie wiem skąd to się bierze czy z tych mrozów czy z wilgoci czy ze starości wkładu czy też może sól drogowa jest temu winna ?Z tego co wiem to chyba nie mam grzanych lusterek w mojej niuni. Oświedzcie mnie plizzz.pozdrawiam! :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowa usterka w tych lusterkach nie masz co sie martwic :wink4: a co do grzanych luster to mozesz bez problemów sobie takie sprawic :good: w warsztacie jest kilka opisów jak zrobic podgrzewane lustra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard, nie ma znaczenia czy grzane czy nie, jak Cię to bardzo drażni możesz wymienić na nowe bo nic z tym sie nie da zrobić...

i tak się dzieje nie tylko w naszych Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U niedziałka na związkowej możesz kupić niebieskie grzane wkłady po jakieś 33zł z kartą rabatową, są robione na taiwanie ale jakość ich jest naprawde dobra i szybko ci ta rdza sie na nich nie zrobi ja używałem takich rok. Do złudzenia przypominają orginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, że te wżery nie sa jakieś masakrycznie duże :mysli: i da się z tym jeździć(sam miałem takie ale mi ukradli więc warto poczekać :naughty:), no chyba, że kolega mayday2001 jest mega pedantem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest nie tylko w naszych :audi: , ale też w wielu innych modelach. :gwizdanie:...

Hmm... w moim dwunastoletnim fiacie lusterka były (i są nadal, bo jeździ w rodzinie) jak nowe :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest nie tylko w naszych :audi: , ale też w wielu innych modelach. :gwizdanie:...

Hmm... w moim dwunastoletnim fiacie lusterka były (i są nadal, bo jeździ w rodzinie) jak nowe :naughty:.

Ja też miałem FIATA w rodzince i lusterka w nim poleciały, a wcale taki stary nie był. :tongue4: Więc nie ma reguły. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mayday2001

Hmmm może i pedantem aż takim nie jestem, ale troche irytujące jest to badziewie, które powstaje wokół wkładów. Zadziwiające jest to ze na mały lusterku nie było nawet śladu ''rdzy' jak zakupiłem auto 4 miechy temu na jesieni. Albo wkłady ktoś wymienił na badziewie jakieś albo niefartownie akurat teraz ze starości w zimie zaczeły ''rdzewieć''. Wymienie wkłady na nowe grzane i poinstaluje to pod ogrzewanie tynej szybki :) Widziałem takowe włady na allego 63 złocisze( grzane ) albo tak jak kolega wyzej na pisał popytam u niedziałka w Lublinie. Dzieki wszystkim za podpowiedzi:)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...