Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Czujnik ESP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!!! Piszę ponieważ od pewnego czasu w moim aucie-Audi A4 B6 2004r.- zapala się kontrolka czujnika ESP!! Po wyciągnięciu kluczyka znowu gaśnie ale nie na długo!! Bardzo bym prosil o jakąś podpowiec co można z tym zrobic bo może nie jest to coś aż tak ważnego ale uwierzcie że bardzo mnie to wkurza!! Z góry bardzo dziękuje :>

[mod]Proszę stosować prefix - kolejne niezgodne z regulaminem wątki polecą do kosza[/mod]

Opublikowano

jedną z przyczyn palenia się kontrolki ESP,może być przerwanie obiegu w przepływomierzu-u mnie pali się po jego całkowitym wypięciu... :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No tak piszesz że może byc przerwany obieg w przeplywomierzu ale czy w takim wypadku nie powinna świecic non-stop? Bo u mnie raz nie swieci a po chwili się włącza! A jeżeli to ten przepływomierz to jak to najlepiej sprawdzic?Dzięki[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:14_________________________________________________Rzeczywiście nie zuważylem poprzedniej stronki na ktorej kolega już poruszył ten temat!! dzięki i spóbuje najpierw odłączyc ten akumulator!! :good:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:19_________________________________________________Odłączylem akumulator i przez jakiś czas bylo ok ale teraz znowu zaczyna sie zapalac,i chociaż już nie tak czesto to i tak dalej nie daje mi to spokoju!! Czy może ma ktos jeszcze jakies pomysły??? Dzieki

Opublikowano

a działa Ci ABS wtedy?

Opublikowano
  • Autor

Powiem szczerze że nawet nie wiem czy działa abs :mysli: A myslisz że może to miec jakiś wpływ z abs??

Opublikowano

Powiem szczerze że nawet nie wiem czy działa abs :mysli: A myslisz że może to miec jakiś wpływ z abs??

Pindolnij w hamulce jak się zaświeci kontrolka ESP to zobaczysz czy działa i będziemy rozwijać temat dalej eliminując kolejne rzeczy ... :)

Opublikowano

może być padnięty któryś czujnik prędkosci przy kole. Ale wtedy nie będzie działał róznwież ABS

Opublikowano

a może czujnik skrętu kolumny kierownicy G85, vag by więcej podpowiedział .........czy zgadujemy dalej?

Opublikowano
  • Autor

Rozmawiałem z mechanikiem i powiedział że po podłaczeniu vag-a nic nie pokaże ale może jednak spróbuje u jakiegoś innego!! Narazie dziękuje za podpowiedzi :good:

Opublikowano

czujnik hamulca wysiada. Wymień i ESP będzie ci działało poprawnie

Opublikowano

No tak piszesz że może byc przerwany obieg w przeplywomierzu ale czy w takim wypadku nie powinna świecic non-stop? Bo u mnie raz nie swieci a po chwili się włącza! A jeżeli to ten przepływomierz to jak to najlepiej sprawdzic?Dzięki[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:14_________________________________________________Rzeczywiście nie zuważylem poprzedniej stronki na ktorej kolega już poruszył ten temat!! dzięki i spóbuje najpierw odłączyc ten akumulator!! :good:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:19_________________________________________________Odłączylem akumulator i przez jakiś czas bylo ok ale teraz znowu zaczyna sie zapalac,i chociaż już nie tak czesto to i tak dalej nie daje mi to spokoju!! Czy może ma ktos jeszcze jakies pomysły??? Dzieki

A akumulator masz sprawny?

Piszesz że po hard resecie przez jakiś czas było dobrze, może przy rozruchu w niskich temperaturach na chwile spada napięcie na tyle że elektronika ESP głupieje ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Akumulator jest dobry!! Przykładowo przez ostatnie dwa dni było dobrze a dzisiaj sie znowu zapaliła!! Od temperatury też raczej nie zależy bo dzisiaj np zapaliła się w połowie dnia podczas jazdy!!

Opublikowano

pisałem już wyżej że to czujnik przy "pedale" hamulca. na powoduje że zapala się u Ciebie ESP. Wymień go koszt ok 60 zł w ASO

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Narazie nic jeszcze nie robiłem ponieważ aż dziwne przez jakieś dwa tygodnie jeszcze się nie zaświecił!!!!!!! Może będzie już dobrze,ciekawe??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.