Jump to content
IGNORED

Gałka S-line

Fasola
 Share

Recommended Posts

Witam nie wiem dokładnie czy to w tym dziale . Czy gałka i mieszek od wersji S3 po liftingu pasuje bez żadnych przeróbek do A4 1,9 TDI 6 biegów. A jeśli nie to może wie ktoś gdzie można kupić gałeczkę i mieszek od S4. No i ostatnie pytanie ile taka kosztuje nowa w salonie ktoś się kiedy orientował ? dzięki !

jeśli dobrze znalazłem : 8E0 863 278 AG QQX (8E0863278AGQQX), jakieś niecałe 900zł (ale razem ze skórzaną osłoną).

(gałka okrągła aluminiowa)

na pewno mieszek nie pasuje od S-line z modelu 8P wiem bo wkładałem do siebie...

Ja swoją kupiłem za 100$ (czy może 120$?) od typa z USA. W razie czego służę namiarem. Ma części do wiekszości modeli Audi.

W serwisie chcieli z tego co pamietam ok 400-450zł ... nawet bym kupił, bo mniej roboty, ale osiołki-matołki w ASO nie potrafiły mi wskazać ze 100% pewnościa która gałka to pikowany S-Line.

u siebie wykorzystałem samą gałkę mieszek został mój stary ale zapłaciłem 115 zł a nie ~120 $, kupiłem od gościa z Klubu A3 który wystawia je na Allegro

u siebie wykorzystałem samą gałkę mieszek został mój stary ale zapłaciłem 115 zł a nie ~120 $, kupiłem od gościa z Klubu A3 który wystawia je na Allegro

a fakt, teraz mi przypomniałes że ktoś tam sprzedawał :

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=261615

a popraw temat bo niewiem co to gałaka

dobre... :evil: